Kampanya Kapatıldı

ABD TERÖR ÜLKESİDİR. HER TÜRLÜ İLİŞKİ KESİLSİN.

Bu kampanya 5 destekçiye ulaştı


Türkiye'nin acil öncelikli sorunu milli güvenliğidir.Güvenlik olmaz ise huzur ve kalkınma olmaz.

PKK ve FETÖ sorununu çıkaran bu örgütlerin elebaşılarını koruyarak Türkiye'yi terör çıkmazına sokan ülke Amerika Birleşik Devletleridir.

ABD, Afganistan ve Ortadoğu operasyonlarından sonra 15 Temmuz hainlik girişimini planlayıp FETÖ-PDY ile darbe girişiminde bulunarak ve Başkan Donald Trump'ın son Kudüs kararı sonrasında Türkiye'yi bölüp parçalamak için son saldırı dönemine geçmiştir.

Fırat Kalkanı ve Afrin operasyonlarında teröristlerce kullanılan ABD silahları ile Mehmetciklerimiz şehit edilmektedir.

Artık bu akıl dışı TÜRK-AMERİKAN ilişkisi acil son bulmalıdır.

Dünya diplomasi ve uluslararası ilişkiler tarihinde böyle VAZGEÇİLMEZLİK yaratılan bir ilişki yoktur.Bu ilişki artık Türk milletinin onur ve şerefine hakaret niteliğindedir.

Dünyadaki tüm terör ve sorunların karargah ülkesi olan Amerika Birleşik Devletleri ile her türlü ilişki acilen kesilmelidir. Büyükelçilik ve tüm temsilcilikler kapatılmalı ve çalışanları sınırdışı edilmelidir.

Adana'daki İncirlik Üssü başta, tüm askeri üsler ile tüm ABD şirket ve kurum çalışanları ile vatandaşları sınırdışı edilmelidir.

ABD dost ve stratejik ortak görünümlü en büyük düşman ülkedir.

Türkiye'nin en büyük düşman ülkesi olan Birleşik Devletler terör oluşumu gücü, insanlığın da en büyük düşmanıdır.Müslüman ülkelerdeki tüm savaş ve sorunların kaynağıdır ABD.

TBMM ve Cumhurbaşkanı ile ilgili kurum ve kuruluşlar bu kararı acilen almalıdır. ABD'nin yıkıcı ve bölücü vatandaşları Türkiye'de görev yaptığı sürece Türkiye her türlü terör belasından kurtulamaz.Sorun kaynağından çözülmediği müddetçe şehitler vermekten kurtulamayız.

Bu kararı almayanların ve bu konuda elinden geleni yapmayan her Türk vatandaşının tarihsel hukuki ve vicdani sorumluluğu vardır.

Türk milleti ve vatanı üzerindeki oyunları korkarak değil kahramanca davranarak bozarız.

Çocuklarımızın ve cennet vatanımızın geleceği için bu konudaki acil tavrımızı ve desteğimizi inanç iman ve kararlılıkla ortaya koymalı ve vermeliyizBugün Abdurrahman imzanı bekliyor!

Abdurrahman Keskin bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Cumhurbaşkanlığı: ABD TERÖR ÜLKESİDİR. HER TÜRLÜ İLİŞKİ KESİLSİN.». Abdurrahman ve imza atan diğer 4 kişiye katıl.