Kampanya Kapatıldı

Zula Espor ''Pay2Win''

Bu kampanya 37 destekçiye ulaştı


Mevcut sistem içerisinde ki Espor etkinliklerinde ki adaletsiz olan eşit şartlar altında oynanmamasının yanı sıra güvenlik zafiyeti olarak herhangi bir MOSS veya Anti Cheat güvenlik uygulamaları kullanılmamak sızın ilerleyen bu sistemin daha stabil hale gelerek tüm oyunculara eşit şartlar altında rekabetçi bir ortam sunmasını talep ediyoruz.

Kullanımı izin verilen şuan içerisinde ki +5 ekipman,hızlı koşma ve tepme azaltıcı gibi özelliklerin aktif olması, görsel bir seyir açısından kesinlikle bir Espor sahnesi olmaktan çıkıyor. 

Espor potansiyeli ülkemizde yüksek olan oyunun bu büyük organizasyon hatasını gidermesi gerekmektedir. Zula Online Thailand gibi yurtdışında ki yayın haklarına sahip firmaların uyguladığı kuralları baz alırsak rekabetçi ve eşit şartlar altında bir arena sunuluyor. Türkiye için yapılan bu organizasyon ''Public'' ve ''Espor' oyuncuları arasında ki ince kural çizgisi karışmıştır.

Silahlara eklenebilir çıkartma (Sticker) sistemi getirilerek şampiyon takımların logo ismi veya oyuncuların isimleri satışa sunularak Espor ödül havuzu sistemide bu şekilde geliştirilebilir. 

Şuan içerisinde yapılmakta olan etkinlikler üzülerek ifade etmem gerekir ki Espor değildir.

 Espor olabilmesi için hangi kriterleri taşıması gerekiyor;

Adil olması gerekir. Para harcayarak rakibinizin önüne geçemiyor olmanız gerekir. Çünkü bazı oyunlarda para harcarsanız performansınızı ve üretiminizi artırabilirsiniz. Espor olabilmesi için eşit şartlarda olması lazım. Her bir maçtan sonra da eşit şartlara geri dönüyo olmanız lazım. 

 Bugün Zula imzanı bekliyor!

Zula Oyuncusu bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «contact@lokumgames.com: Espor adil rekabet». Zula ve imza atan diğer 36 kişiye katıl.