Kampanya Kapatıldı

CHP 36. OLAĞAN KURULTAYI ÇÖZÜM AĞIRLIKLI OLMALI!

Bu kampanya 17 destekçiye ulaştı


AŞAĞIDA İMZASI OLAN BİZLER,

CHP 36. Olağan Kurultayı yapılırken aşağıdaki önerilerimizin dikkate alınmasını istiyoruz!

Teklif: Kurultay mekanları bundan böyle büyük salonlar değil, delegelerin ve basının rahatça çalışabileceği masalı salonlarda olmalıdır. Delegelerin daha rahat çalışabilmeleri için, salona bu seferlik çok az sayıda seyirci alınmalı veya hiç alınmamalıdır. 36. Kurultay en az bir hafta sürmelidir.

Gerekçe: Kurultaylar; gösteri / şov yeri değil, özgürlüğün sonuna kadar kullanıldığı, delegelerin program, tüzük ve seçim bildirgelerini tartıştığı ve özgür iradeleriyle oy kullandığı alanlardır. 

Bir iki günlük kurultaylarda ülke ve dünya sorunları yeteri kadar tartışılamamaktadır. Kurultayların ilk günü gösteri ile geçmektedir. Birikmiş ülke ve dünya sorunlarına ancak daha uzun süreli kurultaylarda sağlıklı çözüm önerileri getirilebilir.

 Kurultay öncesi, ülke ve dünya hakkındaki görüşlerini, ilçe ve il örgütlerindeki tartışmalarda üyelere ortaya koyma olanağı verilmelidir.Bugün Yavuz imzanı bekliyor!

Yavuz Yıldız bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «CHP GENEL BAŞKANI: CHP 36. OLAĞAN KURULTAYI». Yavuz ve imza atan diğer 16 kişiye katıl.