Ceren Özdemir Opera ve Bale Okulu Açılması İçin Harekete Geçelim.

Ceren Özdemir Opera ve Bale Okulu Açılması İçin Harekete Geçelim.

2.981 kişi imzaladı. Hedefimiz 5.000.
Ordu Büyükşehir Belediyesi ve tarafına Onur Sağlam bu kampanyayı başlattı

Bugün 6 Aralık 2019. Ceren Özdemir bugün 21 yaşına bizlerle beraber, canımızda nefesimizde, ve hiç solmayacak gülümsemesiyle girdi. 

Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Bölümü 2. sınıf öğrencisi olan Balerin Ceren Özdemir aynı zamanda çocuklara bale dersi veriyordu.

Ceren Özdemir kardeşimizi 4 Aralık 2019 akşamı bir mahlukatın alçakça işlediği bir cinayetle kaybettik. 

Değerli arkadaşlar, Ceren'in anısını, gülümsemesini, emeklerini yaşatmak içmek istediği son çorbaya tuz ekmek artık bizlerin sorumluluğundadır. Ceren bizlere bu ülkenin sanata düşkün gençlerini, çocuklarını ve çok kıymetli ailesini emanet ederek aramızdan ayrılmıştır. 

Gelin hep birlikte bugün doğum gününde Ceren'e bir hediye vererek yüzünü gülümsetelim. Cumhurbaşkanlığı, Ordu Valiliği ve Ordu Büyükşehir Belediyesine hitaben açılan bu kampanyayla Ordu ilinde Ceren Özdemir Opera ve Bale Okulu açılması için harekete geçelim. 

Ordu Üniversitesi ve Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinin de destekleyeceğini düşündüğüm bu adımı siz değerli kamuoyunun önünde bildiriyor ve beraber yürümeye davet ediyorum.

Seni her daim hatırlayacak olan öğrencilerin, ailen, arkadaşların, kadınlar ve ülkem adına,

Saygıyla ve sevgiyle...

 

2.981 kişi imzaladı. Hedefimiz 5.000.