Kampanya Kapatıldı

Bursaray istasyonlarındaki bilet satış gişeleri açılsın... Kiosklar değiştirilsin...

Bu kampanya 3.649 destekçiye ulaştı


Burulaş, vatandaşların Bursakart dolum işlemleriyle ilgili metro istasyonlarına Bursakart dolum cihazları konumlandırmıştır ve bilet satış gişelerini 15.01.2016 tarihi ile kapatmıştır. Fakat bu cihazlar bozuk para ile çalışmamakta, hiçbir şekilde para üstü vermemektedir. Ayrıca tek kullanımlık bilet satışı da yapmamaktadır.

Günümüzde meşrubat, yiyecek-içecek otomatları bile kredi kartı, banka kartı, bozuk para ile çalışırken ve para üstü verirken bilet dolum cihazlarının bu şekilde çalışması kabullenilemez.

Burulaş’ın yenilik ve atılım olarak nitelendirdiği bu eski moda cihazlar, maalesef yolcuları sıkıntıya sokmaktadır. Burulaş’ın bilet satış gişelerini açmasını istiyoruz. Eğer bilet satış kioskları kullanılacaksa da bu cihazların günümüz teknolojisine uygun olmasını ve o şekilde hizmete sokulmasını talep ediyoruz...Bugün İSMAİL imzanı bekliyor!

İSMAİL KULA bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Bursaray istasyonlarındaki bilet satış gişeleri açılsın, kiosklar değiştirilsin». İSMAİL ve imza atan diğer 3.648 kişiye katıl.