Birleşik Arap Emirlikleri Yöneticilerine

Birleşik Arap Emirlikleri Yöneticilerine

Started
October 7, 2022
Signatures: 1,338Next Goal: 1,500
Support now

Why this petition matters

Started by Mehmet Gül

Birleşik Arap Emirlikleri Başkanlığının dikkatine;                                            
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan Reis Sedat Peker’in ülkemiz’de çok sevilip,sayılan bir iş adamı olduğunu belirtmek isteriz. Şuan Ülkeniz’de bulunan Reis Sedat Peker’e uygulamış olduğunuz, Dijital tecritin dünya insan hakları kapsamında hiç bir şekilde yeri yoktur ve etik değildir, insanlık suçudur. Bu durumdan başta eşi olan Sn. Avk. Özge Peker hanımefendi ve yetişmekte olan kız çocuklarının olumsuz etkilenmesi söz konusudur. Biz Türk vatandaşları olarak sizlerin uygulamış olduğu dijital tecrit’in ivedi olarak kaldırılmasını arz ediyoruz. 

Reis Sedat Peker’in Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup ülkemizle alakalı yolsuzlukları anlattığı bu dönemde dijital tecritin uygulanması biz Türk vatandaşları olarak Ülkemiz adına bekâ sorunudur. Kendisine tarafınızca yapılan bu insan hakları suçuna Türkiye Cumhuriyetinin vatandaşları için temiz toplum, temiz bir ülke için son vermenizi,  Devlet Başkanı Sn. Muhammed Bin Zayid el-Nehyan , Başbakan Sn Muhammed Bin Raşid el-Meltum Birleşik Arap Emirlikleri başkanlarından gereğinin yapılmasını arz ederiz. 
                         
İmza’ya dahil olan tüm katılımcıların desteği ile amacımız olan dijital tecritin kaldırılması sonucunda ülkemiz olarak refaha çıkacağımıza inanıyoruz ve bu insan hakları suçu ortadan kalkacaktır.

Support now
Signatures: 1,338Next Goal: 1,500
Support now