Biz de uçak getirelim, yangını söndürmeye destek verelim.

Biz de uçak getirelim, yangını söndürmeye destek verelim.

14.991 kişi imzaladı. Hedefimiz 15.000.
Başlama tarihi:
Muhatap:
Tüm Türk halkı ve özel sektör

Bu kampanya neden önemli?

Başlatan: Haluk Levent

Türkiye, tarihindeki en büyük yangınlarından birini yaşıyor. Ormanlarımız, hayvanlarımız, köylerimiz, kısacası ciğerimiz yanıyor. Kalbimiz her an yeni bir yangın haberi için tetikte. An, ülkece birlik olma ânı. 

Bu yüzden AHBAP olarak, Tarım ve Orman Bakanlığının iznini alıp, Fransa’da orman yangınlarını söndürme konusunda uzman bir şirketten yangın söndürme helikopteri kiraladık. Helikopter ülkemize indi bile. (Organizasyonda emeği geçen United Gode reklam ajansına teşekkürler) Ayrıca hepimiz milletçe bağış yaparsak, sırada yangın uçakları da var. Bir uçak yetmez, hedefimiz çok sayıda uçak kiralamak. Bu hedefe ancak halkımızın desteğiyle ulaşabiliriz. Özel şirketlerin kurumsal bağışları ve hepimizin birer yurttaş olarak yapacağı bağışlarla elbette. İklim koşulları ve yapılan tahminleri düşünürsek, dış faktörler şu an aleyhimize işliyor, acil ve etkili bir müdahale şart.

Destek vermek isteyen her kişiyi, kurumu, derneği ve şirketi bağış yapmaya davet ediyoruz. Bağış yapmaya gücü olmayanlardan da ricamız: Kampanyamızı olabildiğince kişiye ulaştırmaları. O son ağaç yanmadan harekete geçmemiz lazım. Haydi Türkiye, başarabiliriz. 

• Kampanyaya imza ile gönül desteği ver ve yayılmasını sağla. 
https://change.org/bizde-ucak-getirelim

• Aşağıdaki linke tıklayarak sen de destek ver, sayende uçak kiralayıp daha çok alana müdahale edelim.
https://ahbap.org/bagisci-ol
 

14.991 kişi imzaladı. Hedefimiz 15.000.