Kampanya Kapatıldı

26.04.2017 TARİHİNDE YÜRÜRLÜĞE GİREN ARAÇ İMAL TADİL MONTAJ (A.İ.T.M.) YÖNETMELİĞİ İPTALİ

Bu kampanya 36 destekçiye ulaştı


26.04.2017 TARİHİNDE YÜRÜRLÜĞE GİREN ARAÇ İMAL TADİL MONTAJ (A.İ.T.M.) YÖNETMELİĞİNDE BİZLERİN PROJE ONAYLATTIRILMASI İÇİN ŞART KOŞULAN HİZMET YETERLİLİK BELGESİNDE BELİRTİLEN METRE KARELER YÖNÜNDEN KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ ESNAFLAR OLARAK MAĞDUR DURUMA GETİRİLEBİLDİĞİMİZİ BELİRTMEK İSTERİM.

BAHSE KONU YÖNETMELİĞİ İNCELEDİĞİMİZDE BİZLER GİBİ KOBİ ( KÜÇÜK VE ORTA ÖLÇEKLİ SANAYİCİLERİN ) AŞAĞIDA BELİRTMEYE ÇALIŞACAĞIMIZ HİZMET YETERLİLİK BELGESİ İLE İLGİLİ NEDENLERLE ÇALIŞAMAYACAK DURUMA GETİRİLMEKTEYİZ.

BİLİNDİĞİ GİBİ ÜLKEMİZDEKİ KÜÇÜK SANAYİ SİTELERİ BAKANLIĞINIZIN KABUL ETMİŞ OLDUĞU TİP PROJE ÇERÇEVESİNDE İNŞAA EDİLMEKTEDİR. BU TİP PROJELERDE 50 M2 KAPALI, 50 M2 AÇIK OLMAK ÜZERE YAPILMŞ OLAN DÜKKANLAR TOPLULUĞUDUR.

ŞAHSINIZIN VE HÜKÜMETİNİZİN SANAYİNİN CAN DAMARI OLAN KOBİLERE VE KOBİLERİN KALKINMASINA YAKLAŞIMININ POZİTİF YÖNDE OLDUĞUNU HEPİMİZ BİLİYORUZ.

TÜRK STANDARDLARI ENSTİTÜSÜNÜN STANDADLARINDA BELİRTİLEN METRE KARELERE GÖRE BİZLER METRE KARE YÖNÜNDEN HİÇ BİRİMİZİN HİZMET YETERLİLİK BELGESİ ALAMAYACAĞIMIZ KESİN GÖZÜKMEKTEDİR.

SAYIN BAKAN’IM,

KONUNUN MAKAMINIZCA YENİDEN TETKİK EDİLEREK OTOMOTİV SANAYİNİN VE OTOMOTİV SANAYİNİN ANA YARDIMCI BİRİMİ OLAN KOBİLERİN GELECEĞİ YÖNÜNDEN MAĞDURİYETİN ORTADAN KALDIRILMASI İÇİN GEREĞİNİN YAPILMASI YÖNÜNDE EMİR VE MÜSAADERİNİZE ARZ  VE TALEP EDERİZ.

 

SAYGILARIMIZLABugün onur imzanı bekliyor!

onur Yeşildağ bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI: 26.04.2017 TARİHİNDE YÜRÜRLÜĞE GİREN ARAÇ İMAL TADİL MONTAJ (A.İ.T.M.) YÖNETMELİĞİ İPTALİ». onur ve imza atan diğer 35 kişiye katıl.