Kampanya Kapatıldı
Kampanyanın muhatabı: Biletix

Lord of The Horses (Atların Efendisi) suçuna ortak olma!

Lord of The Horses (Atların Efendisi), hayvanları gösteri dünyasına alet eden binlerce gösteriden biridir. Bu tür gösteriler hayvan haklarını hiçe saymaktadır. Atlar, doğalarına aykırı olan hareketleri sergilemesi için çeşitli şartlandırma teknikleriyle eğitilmektedir. 

Hayvanları ticari ya da şov amacıyla kullanan bu gösterinin bilet şatışını yapan Biletix'in derhal buna bir son vermesini istiyoruz! Her şeyden önce hiçbir hayvanın gösteri ve şov dünyası için var olmadığını unutmayın!

Lord of the Horses (Atların Efendisi) gösterisine gitme, suça ortak olma!

**Gösteriler ve sirkler için hayvanların nasıl 'eğitildiklerini' gösteren bir video: (UYARI! ŞİDDET İÇERMEKTEDİR) https://www.facebook.com/photo.php?v=10152099715690959&set=vb.340170370958&type=2&theater

Bju kampanya şunlara teslim edildi:
  • Biletix


    Olga Müstecaplıoğlu bu kampanyayı bir imzayla başlattı, şimdi 11.863 destekçisi var. Görmek istediğin değişimi yaratmak için bugün sen de bir kampanya başlat.
    Bugün Olga imzanı bekliyor!

    Olga Müstecaplıoğlu bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Biletix: Lord of The Horses (Atların Efendisi) suçuna ortak olma!». Olga ve imza atan diğer 11.862 kişiye katıl.