Petitioning Biletix

Lord of The Horses (Atların Efendisi) suçuna ortak olma!


Lord of The Horses (Atların Efendisi), hayvanları gösteri dünyasına alet eden binlerce gösteriden biridir. Bu tür gösteriler hayvan haklarını hiçe saymaktadır. Atlar, doğalarına aykırı olan hareketleri sergilemesi için çeşitli şartlandırma teknikleriyle eğitilmektedir. 

Hayvanları ticari ya da şov amacıyla kullanan bu gösterinin bilet şatışını yapan Biletix'in derhal buna bir son vermesini istiyoruz! Her şeyden önce hiçbir hayvanın gösteri ve şov dünyası için var olmadığını unutmayın!

Lord of the Horses (Atların Efendisi) gösterisine gitme, suça ortak olma!

**Gösteriler ve sirkler için hayvanların nasıl 'eğitildiklerini' gösteren bir video: (UYARI! ŞİDDET İÇERMEKTEDİR) https://www.facebook.com/photo.php?v=10152099715690959&set=vb.340170370958&type=2&theater

Letter to
Biletix
Lord of The Horses (Atların Efendisi) suçuna ortak olma!

Lord of The Horses (Atların Efendisi), hayvanları gösteri dünyasına alet eden binlerce gösteriden biridir. Bu tür gösteriler hayvan haklarını hiçe saymaktadır. Atlar, doğalarına aykırı olan hareketleri sergilemesi için çeşitli şartlandırma teknikleriyle eğitilmektedir.

Hayvanları ticari ya da şov amacıyla kullanan bu gösterinin bilet şatışını derhal sonlandırmanızı istiyoruz! Bundan sonra hayvan gösterileri yapan kurumlarla anlaşmamanızı talep ediyoruz!

Her şeyden önce hiçbir hayvanın gösteri ve şov dünyası için var olmadığını unutmayın!