Apel poparcia dla Prezydenta i Rzadu RP

Petition Closed

Apel poparcia dla Prezydenta i Rzadu RP

This petition had 21,150 supporters

SMMB ABC started this petition to Beata Szydło & Andrzej Duda

Apel do środowisk patriotycznych o wyrażenie poparcia dla Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy i Pani Premier Beaty Szydło

 

Szanowni Państwo,

            W obecnym czasie jesteśmy świadkami skoordynowanych ataków na Prezydenta RP pana Andrzeja Dudę i Rząd pani Premier Beaty Szydło, mających na celu uniemożliwienie im wykonywania konstytucyjnych obowiązków i uprawnień.

            Zwracamy się z apelem do wszystkich środowisk patriotycznych na całym świecie o podjęcie inicjatyw, które nie tylko wyrażą szacunek, uznanie i poparcie dla wybranych w demokratyczny sposób Prezydenta i rządu, ale także powstrzymają postawy, które są jawnym pogwałceniem woli narodu.

            Polska niepodległa, suwerenna, prawdziwie demokratyczna. Polska rzeczywistych dążeń i zmian. Pochylająca się nad życiem od poczęcia do naturalnej śmierci, rodziną i najsłabszymi. Polska narodowa. Polska spod znaku Krzyża.

            Polska rządzona z Brukseli, uległa i bezbronna. Polska sprzedana i rozkradziona, pełna nierozwiązanych afer i braku odpowiedzialności. Polska, jako państwo „istniejące teoretycznie” spod znaku „Sowa i Przyjaciele” i tęczowej flagi.

             Dwie wizje Państwa. Dwie wizje Narodu.

            W mijającym 2015 roku społeczeństwo w demokratyczny sposób dwukrotnie bardzo dobitnie określiło swoją wolę. Po raz pierwszy, gdy w wyborach prezydenckich odesłało na polityczną „emeryturę” skompromitowanego Bronisława Komorowskiego. Po raz drugi, gdy w październikowych wyborach parlamentarnych koalicja PO – PSL otrzymała czerwoną kartkę, a Zjednoczona Prawica została obdarzona prawdziwym mandatem zaufania, pozwalającym na utworzenie samodzielnie sprawującego władzę rządu.

            Od ponad 10 lat jesteśmy świadkami zorganizowanej nagonki medialnej na wszystko, co Polskie, narodowe i katolickie. Nagonka ta nazywana często „Przemysłem Pogardy” stała się wizytówką polityków Platformy Obywatelskiej, PSL-u, SLD oraz wszystkich tych, dla których święte wartości tego narodu są głupstwem lub zgorszeniem. Dziś, gdy symbolem nadchodzących pozytywnych zmian ponownie stała się Prawica z Prawem i Sprawiedliwością na czele, maszyna Przemysłu Pogardy ruszyła z wielkim impetem.

            Obserwując obecne wypowiedzi i zachowania polityków i działaczy społecznych tak zwanej opozycji, łatwo możemy dostrzec, że utracone stanowiska i płynące z nich korzyści, zerwane układy i strach przed odpowiedzialnością są motorem działania tych ludzi. Dołączają do nich także Ci, którzy, choć pod innym szyldem, stanowią integralną część systemu.

            Nie możemy pozostać biernymi świadkami współczesnej historii. Nie pozwólmy, by ludzie pokroju posła Niesiołowskiego bezprawnie oczerniali rządzących i podjudzali do nienawiści. By ubeckim obyczajem składali donosy na własny kraj do obcych urzędów. Obłuda, arogancja i brak godności osobistej to dominujące cechy większości obecnej opozycji. Zachowują się jak agitatorzy i wiecowi krzykacze - parweniusze i pseudoelity Rzeczypospolitej.

            Apelujemy, aby każdy z nas, kto czuje się odpowiedzialny za naszą Ojczyznę podjął działania, jakie podpowiada mu sumienie. Jeszcze raz stańmy po stronie prawdy. Na krzyk odpowiedzmy argumentami, na kłamstwa prawdą, na siłową demonstrację – pokojowym wiecem. Piszmy oświadczenia i petycje. Zbierajmy podpisy. 13 grudnia stańmy w szeregu lub jednoczmy się duchowo z uczestnikami 5-go Marszu Wolności i Solidarności w Warszawie.

            Nie pozwólmy, aby ludzie, którzy będąc u władzy zignorowali wszystkie społecznie-ważne inicjatywy, mieli okazje zrobić to jeszcze raz.

            Brońmy Prezydenta Rzeczypospolitej i Rządu pani Beaty Szydło.

Brońmy wolnej i suwerennej Ojczyzny.

 

Szczęść Boże,

 

Stefan Skulski - Ottawa, Kanada

Jacek Bukin- Cambridge, Kanada 

Dariusz Melon - Toronto, Kanada

Agata Mikołajczyk  -Chicago, USA             

 

Petition Closed

This petition had 21,150 supporters