BAZ İSTASYONUNUN ACİLEN KALDIRILMASINI İSTİYORUZ!

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.


Bizler Ankara Çankaya İlçesi Emek Mahallesi Kırım Caddesi(Eski 10.Cadde) 70,72,74,78 Numaralı Apartmanların Sakinleriyiz.

Apartmanlarımızın Tam Ortasında Bizim Apartmanlardan 5(Beş) Kat Daha Alçak 76 Numaralı Cesur Apartmanı Var.Bu Apartmanın Üzerinde Sizin Şirketin Baz İstasyonu Mevcuttur.

Bilimsel Olarak Bilindiği Gibi Baz İstasyonları En Çok Zararı Kendisinden Daha Yüksekte Oturan İnsanlara Vermektedir.Bu Bilimsel Bir Gerçektir. Bu İstasyonların Mümkün Olduğu Kadar Yerleşim Yerlerinin Dışına Ve İnsanların Yaşadığı Alanlardan Yüksek Yerlere Kurulması Gerekmektedir.

İkamet Ettiğimiz  Binamız 15 Katlıdır. Cesur Apartmanının Çatısındaki Baz İstasyonu Bizim Binamızın 10.Katı Hizasındadır.

Özellikle  İki Komşumuzda İki Ay Aralıklarla Akciğer Kanserine Bağlı Kaybetmemiz Tesadüf Olamaz. Baz İstasyonuna Komşu Tüm Apartman Sakinlerinin  Son Olaylardan Psikolojileri Bozulmuştur. Herkes Korku Ve Huzursuzluk İçindedir

Maalesef Baz İstasyonun Kurulu Olduğu 76 Numaradaki Cesur Apartmanı Yönetimi Maddi Sebepler Yüzünden Bizi Dikkate Almamaktadır

 Sektörün En Büyük Firması Turkcell Gibi Bir Şirketin Biz Apartman Sakinlerinin Hassasiyetini Dikkate Alacağını Ummaktayız.

Tüm Bu Çabalarımız Sonuç Vermezse Kanuni Haklarımızı Ve Tazminat Taleplerimizi Türk Mahkemelerinde Arayacağız.

İnşallah Konu Bu Aşamaya Gelmeden Baz İstasyonları Daha Farklı Bir Yere Kaldırılır. En Kısa Zamanda Bize Dönüş Yapılmasını Ümit Etmekteyiz.

 Bugün Vedat imzanı bekliyor!

Vedat Eriş bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «BAZ İSTASYONUNUN ACİLEN KALDIRILMASINI İSTİYORUZ!». Vedat ve imza atan diğer 34 kişiye katıl.