Öldürülmeden kızımı geri almak ve suçluların hak ettiği cezayı almasını sağlamak.

Öldürülmeden kızımı geri almak ve suçluların hak ettiği cezayı almasını sağlamak.

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.
100 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.
Başbakanlık ve tarafına Yuksel Can bu kampanyayı başlattı

Esiki esim tarafından öldürülmeden kızımı onlardan geri almak istiyorum.2015 yılında 2.5aylikken anne sutu emen kızımı kaçırdı, 8ay sonra kendi çabalarımız ile bulduk geri aldık,fakat bu dosyadan beraat aldı gecen sene.

Simdi ise 07.NISAN.2018 yilinda sahsi munasebet karari ile hendekten antalyaya gormeye geldiğinde kızımı aldi ve bir daha geri getirmedi.

Adli süreç devam ediyor ama çok yavas ve cok zayıf,Kizim kaçırıldığından beri adliye, medya, tv (esra erol programi 2018 ocak 01),sosyal medya, emniyet,cimer basvurmadigim hic bir yer kalmadı.kisiyi yakalayıp kızımı bana teim etmiyorlar.ustelik sevgilisi ile yasarken kızımda yanlarında. 

Hira can annesinin nufusuna kayıtlı, 2015 eylül doğumlu. Ve suan anneye ihtiyacı var.babasina hicbir engel konulmadı gelip gormesi icin.

Yalan ifadelerle kizimi benden almaya, 

Kizimi ondan aldığım takdirde BENI VE AILEMI OLDURECEGINI SOYLEMEKTE. 

EVET BEN KIZIMA OLDUKTEN SKNRA MI KAVUŞACAĞIM? YOKSA KIZIMA KAVUSTUKTAN SONRA MI OLDURULECEGIM.? 

SUÇLUNUN, VE ONA YARDIM EDENLERIN CEZA ALMASINI, KIZIMDAN AILEMDEN VE BENDEN UZAK DURDURULMASINI, ELEKTRONIK KELEPCENIN SEHIRLER ARASI OLMASINI,VE KADIN CINAYETLERININ ONUNE GECILIP, DAHA GUVENDE YASAMAK ISTIYORUM. Ve BASKA NEREYE BASVURU YAPACAGIMI BILMIYORUM.

BIR IP UCU BULABILIRSEM YINE GIDER KAPILARDA,INSAATLARDA YATARIM.FAKAT NEREDE OLDUGUNU BILMIYORUM,ADLI OLARAKTA HALA BULUNAMADI.. TATILLERE,OTELLERE GIDIYOR FAKAT KIZIMI BULUP BANA TESLIN ETMIYORLAR.ADALET VARSA KANUNLARINDA BU SUCTA AGIRLASTIRILMASINI VE CEZALANDIRILMALARINI IATIYORUM.

SON ZAMANLARDA EVLATLARINI KACIRAN ESKI ESLERLE DOLDU YAŞADIĞIMIZ ULKE.VE BUNA HICBIR COZUM URETILMIYOR. BU KADAR BASIT OLMAMALI . 

YARULARIMIZ ANNELERINDEN AYRI KALMAMALI. 

DESTEKLERINIZI BEKLIYORUM..

VE COZUMLERI.

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.
100 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.