לאסר על הקמת מבחנים בטומקס באוניברסיטת בר אילן לטובת מבחנים פרונטליים (יותר) זום (אם לא)

לאסר על הקמת מבחנים בטומקס באוניברסיטת בר אילן לטובת מבחנים פרונטליים (יותר) זום (אם לא)

268 have signed. Let’s get to 500!
Started
Petition to
נציב קבילות הסטודנטים Bar Ilan University and

Why this petition matters

חבר'ה הגיע הזמן להתנגד למהלך של האוניברסיטה בעניין הטומאקס וחוסר אכפתיות של הסטודנטים. הם לא מוכנים לקחת שום אחריות על המחשבים שלנו עם המערכת ההזויה שלהם, לא מוכנים להודות על כך על תקלות אשר גרמו למחיקת מבחנים והצורך להיבחן מחדש. לא מוכנים להודות לכך שהבית אינו מקום ראויה להיבחן בו.
ויתר מכן שאסור להכריח אותנו להיבחן לדבר שכולל אפילו 10% מהציון שלנו במערכת שבקושי מנוסה **בשעות כמו 21:30**. כן קראתם את זה נכון, יש לי בוחן בדבר הזה בשעות הלילה ממש שהוא בעיניי נגד פרמטרים ראויים לאוניברסיטה. אדם לא מתפקד כראוי בשעות כאלו ובטח שלא באמצע יום שחל בו שיעורים.
יתר מכן, האם ראוי לדעתכם להסתמך שהמערכת שכבר דפק הרבה מאיתנו לא ידפוק גם אותנו? מעבר לזה שזה לא נותן לנו להתבנות בשום מבחן שהוא פחות משעתיים? נראה לכם הגיוני שנכשל במבחן בגלל שאח קטן נכנס לחדר לא מרצונכם? נראה לכם הגיוני שפרופסורים שבקושי מכירים בטכנולוגיה יכתבו מבחן ראוי בעוד מערכת חדשה? נראה לכם הגיוני שלא יהיה לנו למי לשאול בזמן הבוחן (לדעתי מרצים לא יכולים לדבר איתנו כראוי במערכת)? האם נראה לכם בסדר להבריק את החדר בזמן עמוס של מבחנים כל פעם שיש מבחן?
על האוניברסיטה לפחות לספק לנו מקום וכלים ראויים והוגניים עבור המבחנים שלנו ולא להתפשר על דבר שרוב הסטונטנים כבר עכשיו לא קיבלו ונתקלו בבעיות רבות.
נא לכתוב לכל הערוצים וכל ההנלה.

אנחנו לא ולא נהיה פריירים.

268 have signed. Let’s get to 500!