ÜNİVERSİTE ÇALIŞANI İDARİ VE TEKNİK PERSONELİN TAYİN VE NAKİL MAĞDURİYETLERİ SON BULSUN !

Recent news

TAYİN NAKİL MAĞDURİYETLERİMİZLE İLGİLİ KANUN DEĞİŞİKLİĞİ TEKLİFİ TBMM BAŞKANLIĞI'NA SUNULDU

Saygıdeğer üyelerimiz, Değerli Yükseköğretim Çalışanları ;
   Sendikamızın kuruluşundan bugüne Üniversite çalışanlarının Tayin ve Nakil mağduriyetlerine yönelik çalışmalarımız ve girişimlerimiz sonuç vermeye başlamış, bu yönde TBMM nezdinde yaptığımız girişimlerle, konu İyi Parti Konya Milletvekili Sn. Fahrettin YOKUŞ tarafından 02.07.2019 tarihinde Soru Önergesi olarak TBMM Başkanlığı'na sunulmuş, 10.07.2019 tarihinde konuya ilişkin 2547 sayılı kanunda değişiklik yapılması teklifi TBMM Başkanlığı'na sunulmuş, bugün itibariyle de yerel ve ulusal basına ulaştırılan basın açıklaması ile konu hakkında gündem ve kamuoyu yaratılması suretiyle, Yükseköğretim çalışanlarının Tayin ve Nakil mağduriyetlerinin sonlandırılması amaçlanmaktadır.
   Binlerce üniversite çalışanı idari ve teknik personelin kanayan yarası haline gelen Tayin ve Nakil mağduriyetlerinin giderilmesi için gösterdikleri hassasiyet ve yoğun çabadan dolayı İyi Parti Konya Milletvekili Sn. Fahrettin YOKUŞ'a, teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

http://www.xn--tmnisen-n2ab.org.tr/?Syf=18&Hbr=1092850&/Tayin-Nakil-ma%C4%9Fduriyetlerimizin-giderilmesi-i%C3%A7in-2547-say%C4%B1l%C4%B1-kanunda-de%C4%9Fi%C5%9Fiklik-yap%C4%B1lmas%C4%B1-teklifi-TBMM-Ba%C5%9Fkanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1na-sunuldu

TÜM ÜNİVERSİTE ÇALIŞANLARI SENDİKASI TÜM ÜNİ-SEN
1 year ago