Kampanya Kapatıldı

AYDIN ÇILDIR HAVALİMANININ ULAŞIMA AÇILMASI

Bu kampanya 10 destekçiye ulaştı


Aydın'lı olan, Aydın'a az bişey bile olsa borcu olan herkesi bunu paylaşmaya ve bu şehrin sesini duyurmaya davet ediyoruz..
Haberi okuyunca nutkum tutuldu. Yeni havalimanı yapılacak illerin arasında bulunan Karaman'ın nüfusu 250 bin, Gümüşhane ile Bayburt'un toplam nüfusu 200 bin, Rize'nin 350 bin... Buna bu şehir olarak tepki göstermemiz lazım.
Havalimanı bir şehirdeki kalkınmanın en temel noktasıdır. Fuar alanı, büyük üniversite, uluslararası ticaret gibi birçok konu buna bağlıdır.
1 milyonu aşkın nüfusuyla büyükşehir statüsüne geçen bu şehre ısrarla bu yatırımın yapılmaması nasıl bir mantıktır anlamıyorum. Rize'de denizi doldurup pist yapacaksın, Aydın'da mevcut pisti biraz daha uzatıp havalimanını uçuşlara açmayacaksın. İnanılır gibi değil.
Lütfen bu konuda sessiz kalmayın. Tüm sivil toplum örgütlerini bu konuya sahip çıkmaya davet ediyorum. Yerel basındaki arkadaşlarım bu konuda size de çok büyük görev düşüyor.
Rica ediyorum, ekmeğini bu şehirden kazanan herkes elini taşın altına soksun.

MİLLETVEKİLLERİMİZE BÜYÜKLERİMİZE DUYURULUR . . !Bugün Murat imzanı bekliyor!

Murat Töz bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «aydin@aydin.gov.tr ,: AYDIN ÇILDIR HAVALİMANININ ULAŞIMA AÇILMASI». Murat ve imza atan diğer 9 kişiye katıl.