Yüce General Batı Ejderi Iroh'a, hakkı olan Ateş Ulusu tacını geri verin!

Yüce General Batı Ejderi Iroh'a, hakkı olan Ateş Ulusu tacını geri verin!

9 kişi imzaladı. Hedefimiz 10.
Başlama tarihi:
Muhatap:
Ateş ulusu ve

Bu kampanya neden önemli?

Başlatan: Prens Zuko

Son Avatar'ın ortadan kayboluşuyla birlikte başlayan yayılmacı politikamız hem Dünya halkına hem de Ateş Ulusu vatandaşlarına tedavisi uzun zaman alacak yaralar açmıştır. Bu yaraların sorumlusu, Sozin ve Sozin'in ikinci nesilden torunu olan Ateş Ulusu İmparatoru Ozai'dir.

Güç hırsı ile körleşmiş İmparator Ozai her şeyden önce hakkı olmayan bir mevkide bulunmaktadır. Meclis üzerinde oyunlar oynayarak ve birtakım kişilerin iyi niyetlerini kullanarak ülkenin yönetimini eline almıştır. Gerçekte ise bu şanlı ulusa önderlik etme hakkı bir başkasındadır. İmparator Ozai'nin ağabeyi, şanlı komutan Iroh'da....

Sozin'in torunu, Azulan'ın oğlu konumunda bulunan General Iroh, hem politik yeterlilik hem de yaş bakımından, taht hakkı sıralamasında kardeşi Ozai'den önde gelmektedir. Ozai ise babası Azulon'u etik dışı hamlelerle saf dışı bırakıp Iroh'un Ba Sing Se kuşatmasında kaybettiği oğlunun acısının yasını tutmasını fırsat bilerek yönetimi eline almış, erken kalkışmada bulunmuştur.

Görüldüğü üzere tahta çıkması gereken kişi, yönetim becerilerini kanıtlayarak Batı Ejderi lakabını almaya hak kazanmış olan General Iroh olmasına rağmen konseyin başında yetersiz olduğu açıkça belli olan bir adam oturmaktadır. Siz de bu kampanyayı imzalayarak General Iroh'a hakkı olan Ateş Ulusu İmparatorluğu görevini vermemizde bizlere yardımcı olun!

9 kişi imzaladı. Hedefimiz 10.