ENDER İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ!

ENDER İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ!

260 kişi imzaladı. Hedefimiz 500.
Başlama tarihi:
Muhatap:
ATAŞEHİR METROPOL VETERİNER

Bu kampanya neden önemli?

Başlatan: Damla Tonya

Evcil hayvanlarımız ve sokak hayvanlarımız için yıllardır mücadele ediyoruz. Maddi ve manevi her şeyini paylaşan ve hiç düşünmeden ortaya koyan yüce gönüllü hayvan sevelerimizle bir aradayız. Biz büyük bir aileyiz. 
2 hafta önce bakmaya başladığımız yavrumuz ENDER’i kusması nedeniyle Ataşehir Metropol Veteriner Kliniği’ne götürdük. Koronavirüs olduğunu ve yoğun bakıma alınması gerektiğini söylediler. Bu süreçte ENDER’imizi ziyaret ettik. Bizi yoğun bakıma götürmek yerine , köpeğimiz hayvan peti içinde kucağımıza verdiler. Soru işaretlerimiz bu görüntüler karşısında ciddi boyutlara oluştu.  4 günlük yoğun bakımın ardından ENDER’imizin İYİLEŞTİĞİNİ ve SAĞLIKLI olduğunu söylediler. Alıp yuvasına getirdiğimiz ENDER’imizin kusma nöbetleri devam etti. Yeniden Ataşehir’de ki METROPOL VETERİNER POLİKLİNİĞİ’ne götürdük. Bize İYİ  ve SAĞLIKLI olduğunu söyleyip, vitamin ve kusma önleyici ilaç verip, evimize gönderdiler. ENDER’imiz eve geldikten 4 saat sonra vefat etti.

DURUM ÜZERİNE METROPOL VETERİNER POLİKLİNİĞİ’NDE MUHATTAP BULAMADIK. SOSYAL MEDYA’DAN SESİMİZİ DUYURUNCA TARAFIMIZ DIŞINDAKİLERE DE BİLİP BİLMEDEN KONUŞMAMALARI SÖYLENMİŞ. PARA KAZANMAK UĞRUNA MİNİK CANLARI VE BİZİM GİBİ HAYVAN SEVERLERİ SÖMÜREN TİCARETHANE’YE DÖNMÜŞ VETERİNER POLİKLİNİKLERİNE KARŞI MÜCADELE EDECEĞİZ. ENDER’İN HUKUKİ DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ. ENDER BİZİM CANIMIZDI, SİZİN DE ENDER OLAN CANLARINIZ GİBİ. ATAŞEHİR METROPOL VETERİNER KLİNİĞİ’NİN ETİK VE ŞEFFAFLIK POLİTİKASIYLA ENDER’İMİZE YAPTIĞI TÜM TAHLİL, İŞLEM, TEDAVİ YÖNTEMLERİ, ULTRASON GÖRÜNTÜLERİ, TEDAVİ AŞAMASINDA SORUMLU OLAN KİŞİ VE/VEYA KİŞİLER, KULLANILAN İLAÇLAR. EPİKRİZ, FATURA DÖKÜMÜ VE KAMERA KAYITLARININ TÜM ŞEFFAFLIĞI İLE TARAFIMIZ VE TÜM HAYVAN SEVERLERLE PAYLAŞILMASINI İSTİYORUZ.

260 kişi imzaladı. Hedefimiz 500.