Kampanya Kapatıldı

Ankaray Ege Mahallesine Bağlansın Ulaşım Çilesi Artık Bitsin

Bu kampanya 9 destekçiye ulaştı


Merhaba;

30 yıl İstanbul'da yaşamış son 3 yıldır da Ankara'da yaşayan bir insan olarak bu semtin sesi olmak istiyorum.

Artık klasik haline gelmiş; "BİR YERE GİTMEK İSTİYORSAN ÖNCE KIZILAY'A GİDECEKSİN" mantığının zaman, işgücü ve mali kayıplar oluşturduğunu düşünmekteyim.

Bu minvalde; tüm gün çalışmış, yorulmuş ve ulaşım eziyeti Çeken insanlar adına bir semtin sorunu için herkesten imza talep ediyorum.

Gerek sabah, gerekse akşam saatlerinde, Son derece kalabalık olan EGE MAHALLESİ SEMTİNİN 330-340 vb. numaralı otobüslerle olan ulaşımı çok büyük sıkıntılar taşımaktadır.

Abidinpaşa ve Tuzluçayır semtlerinde yaşayan insanların da bu hatlara binmek zorunda olmaı sebebiyle yoğunluk çok daha vahim boyutlara çıkmaktadır.

Otobüse balık istifi binen insanlar, her gün çıkan kavgalar, ara duraklarda saatlerce bekleyen insanların doluluk nedeniyle alınamaması, havasız ve insani olmayan şartlarda  ve inanılmaz bir Kolej-Dikimevi arasındaki trafiği çekerek seyahat etmesi gibi sorunlar mevcuttur.

Konunun çözümü için Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa TUNA'dan  Ankaray'ın Ege Mahallesi'ne kadar devam ettirilmesi ve bu eziyetin bitirilmesi konusunda yardım rica etmekteyiz.Bugün SİNAN imzanı bekliyor!

SİNAN BALÇIK bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI - MUSTAFA TUNA - info@mustafatuna.com.tr: Ankaray Ege Mahallesine Bağlansın». SİNAN ve imza atan diğer 8 kişiye katıl.