Aöf nin yeni sınav sistemine itiraz ediyoruz.

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 200.


Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınav sisteminde meydana gelen değişiklikle 4 yanlışın 1 doğruyu götüreceği söylendi.

Öncelikle bi düzeltme yapmak şart. 4 yanlış 1 doğruyu götürüyor diyorlar ama sonuçlara bakarsanız her yanlış cevabın 5 puanlık her doğrunuzdan 1.25 puanı sildigini göreceksiniz. 4 yanlışınız yok diyelim. 3 yanlış var. Neyseki 1 doğrum gitmeyecek diye düşünüyosanız yanılıyosunuz. Çünkü 3.75 Puanınız siliniyor. 

Başlı başına bi adaletsizlik olan ve hiçbir örgün üniversitede böyle bir uygulama olmamasına karşın biz aöf öğrencilerine yapılan bu ayrımcılığa  itiraz ediyoruz. Bu aöf öğrencilerine yapılan çok büyük bir haksızlık ve adaletsizlik. Yanlış doğruyu götürmesin. Zaten son sınıf dışında bütünleme sınavı da yok. Oda büyük bi problem. Şartlar yeterince zor birde bu çok fazla...

Geriğinin yapılmasını ve bu sistemin acilen kaldırılmasını rica ediyoruz.

Saygılar...Bugün elif imzanı bekliyor!

elif çalışkan bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi : Aöf nin yeni sınav sistemine itiraz ediyoruz.». elif ve imza atan diğer 195 kişiye katıl.