Doğrulanmış başarı

Alper Karadağ’ın suçu neydi?

Bu kampanya 897 destekçi ile değişim yarattı!


MUĞLA'nın Ortaca İlçesi'nde, yolun kenarında yürürken otomobilin çarptığı 17 yaşındaki Alper Karadağ vefat etmiştir. 

Yolda kaldırım yok! ve bu bir okul yolu! Üniversite yolu...  Kaldırım olsaydı Alper yol kenarında yürümek zorunda kalmayacaktı belki de ona çarpan alkollü şahıs da kaldırıma çarpıp Alper'in bizle kalmasına izin verecekti! Ama Alper şimdi yok! Beyin ölümü gerçekleşti ne yazık ki...Ortaca Belediyesi dahil tüm karayolları ile ilgili sorumlu varsa hepsi suçludur , en az Alkollü kişi kadar...

Alper daha 17 yaşındaydı... Tıpkı benim ve benim akranlarım gibi o okulun yolunda okumak için çaba gösteriyordu... O yolun ne kadar tehlikeli olduğunu , sürücülerin o yolda nasıl araba kullandıklarını benim gibi birçok kişi biliyor. Lütfen duyarsız kalmayın bu yolu okul yoluna benzer bir hale getirin. Bu yolun uzunluğu 3 km bile değil! Yapın artık şu yolu! Azıcık vicdanınız sızlıyorsa...  Bir insanın daha boşu boşuna gitmesine yürekler katlanmaz... Rahat uyu Alper kardeşim , hakkını helal et...Bugün Bilal imzanı bekliyor!

Bilal Teke bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Alper Karadağ’ın kanı yerde kalmasın!». Bilal ve imza atan diğer 896 kişiye katıl.