Kampanya Kapatıldı

MAĞDUR OLMA MEZUN OL

Bu kampanya 49 destekçiye ulaştı


Değerli öğretim görevlilerimiz ve sevgili arkadaşlar,
Ne yazık ki eğitim hayatımızın son dönemlerinde yönetimimizin bizi karşı karşıya bıraktığı durum tamamen trajikomik bir hal almıştır. 4 yıl boyunca okulumuza gerek doğrudan gerekse dolaylı yoldan yaptığımız yatırımlar göz ardı edilerek öğrencileri kaba bir tabirle 'soyan' bir durumla karşı karşıya kalınmıştır.
Mezuniyetimize çok kısa bir zaman kala kep ve cüppelerimizi 45 TL'ye satın alma zorunluluğu getirilmiştir. Mevzu bahis para veya onun miktarı olmamakla birlikte 'Okulun bu sene yenilerini diktirmekte geç kaldığı, elindekilerin kalmaması için bize sattığınıysa idari görevlilerimiz tarafında çok net bir şekilde ifade edilmektedir.' Terziye 30 TL ye diktireceğimiz seyler hem kullanılmış hemde daha fazla fiyatına bize satılarak öğrencileri tamamen 'üzerimizden para kazanacakları bir obje haline getirmeleri ne yazık ki içler acısıdır.' Gerekli itirazlar yapıldıktan sonra kiralama fiyatının 37.5 TL olması ile de durum daha da gülünç bir hal almıştır. Hiç birimiz okuduğumuz okula karşı karalama yapmak istememektayiz fakat bunun sonucunda tamamen eleştiriye kapalı,sorgulamayan bir üniversite öğrencileri yetiştirildiğiyse kaçınılmaz gerçek olacaktır. Sonuç ne olursa olsun bu konudaki tavrımız ise net kalacaktır.Bugün aku imzanı bekliyor!

aku bubyo bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ: MAĞDUR OLMA MEZUN OL». aku ve imza atan diğer 48 kişiye katıl.