Kampanya Kapatıldı

#adanasahipsizdegil 360 Tl SU SAYACI OLMAZ ADANA ASKİ GENEL MÜD.SORUYORUM

Bu kampanya 983 destekçiye ulaştı


Adana Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü tarafından bir süredir yapılan ve haksız olduğunu düşündüğüm bir konuyu buradan sizlerle paylaşmak istedim.

Yakın zamana kadar müteahhitlerin ve yeni abone olacakların Adana ASKİ ye su abonesi olmak için aldıkları su sayaç bedeli yaklaşık 35-50 tl arasındaydı.Ancak ASKİ bir gün ani bir kararla bu sayaçları 360 tl fiyatla zorunlu olarak değiştirme kararı aldı.

On yılı geçen aboneliklerinizde siz evde olun olmayın sayacınız Adana ASKİ ekiplerince gelişigüzel olarak değiştirilmiş ve faturanıza 12 ay boyunca 30 tl olarak yansıtılarak toplamda 360 tl size zorunlu olarak satılmaktadır.

Bu uygulama inşaatı bitmiş su sayaçları takılmış olsa bile tüm yeni inşaatları da kapsamaktadır.

Adanalı hemşehrilerimin bu mağduriyetinin giderilmesi ve bu 360 tl lik uzaktan okumali (ki okunmuyor) su sayacı işinden biran önce vazgeçilmesi için hepinize çağrıda bulunuyor ve bu imza kampanyama destek vermeye davet ediyorum.Bugün Mustafa Fidan imzanı bekliyor!

Mustafa Fidan Vursavuş bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «#adanasahipsizdegil 360 Tl SU SAYACI OLMAZ ADANA ASKİ GENEL MÜD.SORUYORUM». Mustafa Fidan ve imza atan diğer 982 kişiye katıl.