İNSANLIK DIŞI VAHŞETE "TECAVÜZE" İDAM İSTİYORUZ !

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.


ADANA'da yaşanan 3 yaşındaki çocugğa tecavüz olayı sosyal medyayı ayağa kaldırdı. İnfial yaratan olay sonrasında internet ortamında 'Tecavüze idam istiyoruz' kampanyası başlatıldı. Demet Akalın'ın paylaştığı küçük çocuğu tecavüz olayı okuyanı dehşete düşürürken kampanya çığ gibi büyüyor.

Kendisinde bir küçük kızı olan Demet Akalın çocuk tecavüzlerine tepkisini şu satırlarla ortaya koydu: -Çüklerini mi kesiceksiniz!!! İdamm mı getirceksiniz!!! Napıcaksanız hadii artık ya!!! Fenalaştım okurken!!! Yeter!! Allah belanızı vermeden yargı versin artık ya!!!

Ebru Gündeş ve Yıldız Tilbe de tecavüze idam kampanyasına katılarak küçük çocuğa tecavüz olayına sert tepki gösterdiler. 

 

 

Demet Akalın'ın 'Adana'daki tecavüzcü! Mideniz kaldırabilirse okuyun' diyerek paylaştığı olayı gercekten mideniz ve sinirleriniz kaldirabilirse açıp okuyun zira ben bu pisliği paylasamiycam ❗

Nolur artık sessiz kalınmasın bu tür olaylara kadınlar kız cocukları erkeklerin sadece ihtiyaçlarını giderecekleri bir cinsel obje değildir lütfen destek olalım ki dur deme vakti coktan gecen bu edepsizlige artik bir son verilsin ...