https://youtu.be/LNDSSwEkat8

https://youtu.be/LNDSSwEkat8

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.
100 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.
Adalet Bakanligi tarafına Fatma zehra Karataş Güneş bu kampanyayı başlattı

ADALET.!!

Toplumsal adalet istiyoruz.! Ekonomik açıdan varlıklı ailelerin Milli eğitim bakanlığının müfredatını eğitim sistemini, ve sırf mahalle okulunun cevresel ve statü bakımından  evde tutulup özel hoca öğrentmen tutulur iken mağdur ebeveyninde okul sistemini beğenmeyip çocuklarına evde eğitim vermek istiyor diye   çocuklarını anne babasından ve ebevynlerinde yavrularından ayrılmasına tepki veriyoruz ve adalet istiyoruz.

Çocuklarını kendi inançlarına gore yetiştirmeye çalışana bu ailenin uğradığı haksılıga dur diyelim ve destek olalım lütfen.!

Çocuklarına istismar veya şiddet gösterdiği halde ebeveynlerine  her hangi bir mudahale edilmeyip bir adalet sağlanmaz iken, çocuklarını korumak amacıyla gerçek eğitimi amaçlıyan bir babaya anneye yapılan bir zulumdür bu.! Adalet istiyoruz bu anne babanın acısını dindirmek ve çocukların psikolojisini gözönünde bulundurarak bir adım atılmalı, çocuk anneye babaya Allahın emanetidir. Emaneti Allah vermiştir ancak o alır. Gerek psikatırlar veya pedagoglar kontrolunde tıbbı muayeneler yapılıp ona göre bir karar verilmelidir nitekim Şiddetin bakımsızlığın tesbiti edilmediği taktirde hiç bir hakla çocuk aileden alınmaz.....

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.
100 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.