Cin Çıkarma Videoları Yasaklansın!

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.


Şöhret, servet ve şehvet duygularıyla piyasaya çıkıp internet üzerinden cin-şeytan çıkarma videoları yayınlayan 'sözde' tedavi edici kimselerin bu rezilliklerine artık dur demek istiyoruz.

Bu videolarda sadece Şeytanın reklamı yapılıyor. Şeytanın insanoğlunu ele geçirip ona her istediğini yaptırabileceği fikri beyinlere kazınıyor... 

İnternete girip bu videolarla karşılaşan küçücük çocukların yaşadıkları travmalar, tek başına kalamama, yalnız uyuyamama, altını ıslatma ve İslamiyeti kötü ve yanlış bir şekilde öğrenmeleri gibi sayısız zararlarına rağmen 'sözde' tedavi edici bu şahıslar aynı videoları Psikolog-Psikiyatrist gibi sahte etiketlerle yayınlamaya devam etmektedirler...

İnsanın mahremiyetini hiçe sayan, rahatsız durumdaki insanların bağırıp çağırmalarını, korkunç çığlıklarını, etrafa nasıl saldırdıklarını gösteren videoları acımasızca ortaya seren bu videoları Türk halkı olarak İSTEMİYORUZ!

Sabah akşam yayınlanan ve olanca vahşet içeren bu görüntüleri yediden yetmişe herkesin ve hatta küçük çocukların dahi izleyip etkilendikleri gerçeğini görmezden gelen bu kimselere devletimiz tarafından artık müdahale edilmesini ve internet ortamında korku ve  travmalara yol açan bu tür kötü ve yanlış çalışmalara artık son verilmesini bekliyoruz.