Kampanya Kapatıldı

ÇOCUK TECAVÜZCÜLERİNE İDAM!

Bu kampanya 8 destekçiye ulaştı


Son dönem de büyük artış gösteren çocuk istismarı olaylarına karşı acil eylem planı hazırlıyoruz.  İmzanızı ekleyerek bizlere destek olmanızı bekliyoruz . 

Türkiyenin gündeminde görünürlük kazanan çocuklara yönelik cinsel istismar siyasi , ideolojik dini ve etnik kimliklere bakmaksızın toplumun her kesimini etkiliyor. 

Bu toplumun geleceği olan çocukların, bu şiddete maruz kalmamaları için toplumdaki paydaşların kimliklerini ve dünya görüşlerini bir kenera bırakıp seferber olmaları  ve ortak bir eylem planı etrafında harakete geçmeleri gerekiyor . 

Çocuklara yönelik cinsel istismara bir toplumsal tepki ve kamuoyu duyarlığı oluşturmak ve sonrasında  hükumeti bu konuda söylem , politika ve faaliyetlerini gözden geçirmeye çalışmak amacıyla  “ ÇOCUK CİNSEL İSTİSMARINA HAYIR, İDAM İSTİYORUZ” plortforumuby başlatmış bulunuyoruz .Bugün Eylem imzanı bekliyor!

Eylem Yaşar bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Adalet Bakanlığı: ÇOCUK TECAVÜZCÜLERİNE İDAM!». Eylem ve imza atan diğer 7 kişiye katıl.