Kampanya Kapatıldı

ADÜ Turizm Mezun Etmek için 770 TL Para İstiyor!

Bu kampanya 282 destekçiye ulaştı


Sayın yetkililer,

Mezuniyete son günleri sayarken "Adnan Menderes Üniversitesi Turizm Fakültesi" tüm 4. sınıf ikinci öğretim öğrencilerine 770 TL "Eksik Harç" olarak talep etmektedirler. 

4 Yıldır Harçsız olarak okuyan Örgün Öğretimler sorunsuz mezun olabiliyorken, bizim bu ücreti ödemememiz halinde mezun olamayacağımız söyleniyor.

Yapılan açıklamada  "2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılında Yükseköğretim Kurumlarında Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkısı Olarak Alınacak Katkı Payları ve Öğrenim Ücretlerinin Tespitine Dair Karar" olarak nitelendiriliyor.

Bakınız: http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2016/10/20161022-2.pdf 

Bu linkte katkı payı olarak gösterilen tutar " Turizm " bölümü için senelik 190 TL olarak görünmektedir. Okul ise bizden 4 yıllık ücret olan 760 TL'den daha fazla bir rakam olan 770 TL talep etmektedir. 

Öğrenciler olarak sabırsızlıkla beklediğimiz "Mezuniyet Balosu" bize zehir olmasın. Lütfen sizde imzalayarak bizlere destek olun.

İyi günlerde kalın.

Twitter Destek :  #AduTurizmHarcBorcunuİptaletBugün Hamza imzanı bekliyor!

Hamza Ünsal bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «ADÜ Turizm Mezun Etmek için 770 TL Para İstiyor!». Hamza ve imza atan diğer 281 kişiye katıl.