Doğrulanmış başarı

26 ZH 415 PLAKALI ARAÇ SAHİBİ VE YANINDAKİLER CEZALANDIRILSINLAR !

Bu kampanya 133 destekçi ile değişim yarattı!


T.C. ORMAN ve SU İŞLERİ BAKANLIĞI ESKİŞEHİR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜN’E
 

ŞİKAYETÇİ                           : Sokak Hayvanlarını Koruma Yaşatma Rehabilitasyon ve Eğitim Derneği ( SOHAYKO) 34-210-123

ŞÜPHELİLER                            : 1.)  26 ZH 415 PLAKALI GRİ FORD CONNETCT MARKA ARACIN SAHİBİ VE YANINDA BULUNAN KİŞİLER   

ESKİŞEHİR ÇİFTELER BELDESİ

                                           

SUÇ TARİHİ                         : EKİM 2015

AÇIKLAMA                          :

26 ZH 415 plakalı araç sahibi Eskişehir çifteler beldesinde videoda da izleneceği üzere 3 4 yavru kediyi bahse konu plakalı araçla getirerek  videodaki noktada terk etmiştir.

Bahse konu noktada bulunan sokak köpekleri yavru kediler parçalamış ve öldürmüşlerdir ! Bunun tek sebebi ise bahse konu plakalı aracın sahipleridir.

Bu görüntüler videoyu izleyenlerde , öğrenen tüm vicdan sahibi insanlarda  olduğu gibi bizim ruhumuzda da derin bir yara açmıştır.Biz bir hayvan sever ve hayvan hakkı savunucusuyuz.

Bu eylemi bu kadar vahşice gerçekleştiren birinin ileride başka canlara ve insanlara da zarar verebileceği yapılan araştırmalarla sabittir. Bu suç işleme eğilimi olarak kabul edilmelidir.

 5199 sayılı kanunu ilgili maddelerince 26 zh 415 plakalı aracın sahibi, yanında yardım edenlerin tespit edilerek bahse konu kanunun ilgili maddelerince cezalandırılmaları gerekmektedir.

TALEBİM                             : Bu suçun işlenmesine yardım eden, yasaların verebileceği en ağır cezalar ile cezalandırılması talebinde bulunulmasını saygılarımızla arz ve talep ederiz.31.10.2015

 Bugün Sohayko imzanı bekliyor!

Sohayko Dernegi bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «26 ZH 415 PLAKALI ARAÇ SAHİBİ VE YANINDAKİLER CEZALANDIRILSINLAR!». Sohayko ve imza atan diğer 132 kişiye katıl.