Скасувати навчання по суботах

Скасувати навчання по суботах

Создано
12 сентября 2022 г.
Подписей: 13Следующая цель: 25
Подписать

Почему эта петиция важна

Студентство вкрай незадоволене рішенням бандитської адміністрації ЛНУ ім. Ф. Фрáнко про запровадження навчання по суботах. Нагадуємо, що субота це традиційний вихідний день у євреїв, що є свідченням крайніх антисемітських настроїв у правлячої верхівки факультету. Більше того, відсутність гендерно нейтральних туалетів, нульова підтримка руху abituralivesmatter і straight прайду недвозначно говорить про встановлення в наших рідних стінах справжнього - не побоюсь цього слова - неонацистського режиму.

Юридична хунта абсолютно не прислуховується до думки студентства, чиїм інтересам вона покликана служити. Наприклад, відповідно до рофл-опитування в мемному каналі С.С. більшість юр.гендерів виступає за створення пабу, дехто - за gachi gym, а один attacking helicopter (цитую) «був би не проти комп. клубу в якому можна було б соло мід на фіндах з Косаком за оцінку». Але сп'янівший від своєї безкарності бУРДІН 3% має свої плани на юрфак.

Отож самопроголошений декан у змові з 4-6 курсами (які давно підозрювалися в антифакультетській діяльності) з метою наживи вирішили продати нашу alma mater УКУ (Українському комуністичному університету). «До чого тут суботи», - спитаєте Ви мене. Все просто. Ця шайка дурисвітів прекрасно усвідомлює, що поки ми любимо наш sexy-juicy law faculty, доти ми його не віддамо. Тому була поставлена задача з цілеспрямованого знищення репутації факультету.

Зміїне кодло твоготраху (eng. yourfuck) вважає студентів лохами, чмонями, нікчемами, нездарамами, безмозглими амебами (особливо студентів 1-3 курсу). ДОСИТЬ! Ми поставимо крапку в цьому театрі абсурду. Раз і назавжди.

ВИМАГАЄМО:

  • відставки Mx. Burdin і всієї zirs ватаги;
  • встановлення пабу, gachi gym та гендерно нейтральних WC;
  • кожного року декан повинен ставати на коліно і цілувати абітурієнтів у дупи в пам'ять про відрахованих;

                       !! І ГОЛОВНЕ !!

  • повної десуботизації нашого рідного beta father (натомість навчальний день пропонуємо перенести на неділю).

У разі невиконання вищезазначених вимог будемо вимушені звертатися до ректора Львівської Політехніки Бобала В.В. з проханням ввести на територію ЛНУ миротворчих викладачів та інший персонал. 

 

 

 

Подписать
Подписей: 13Следующая цель: 25
Подписать