Скасування іспитів в Одеському Національному Медичному Університеті

Скасування іспитів в Одеському Національному Медичному Університеті

233 человека подписали. Следующая цель: 500
Создано

Почему эта петиция важна

Шановна адміністрація ОНМЕДУ.  Студентський колектив звертається до вас з метою перегляду рекомендації МОН про скасування іспитів та заліків літньої сесії 2022 року в зв'язку з воєнним станом на території України.  У нашому рідному місті з перших днів війни відбуваються вибухи, офіційні представники в особі адміністрації міста неодноразово підкреслювали, що це не є провокаціями чи диверсіями з боку інших. Ці вибухи є наслідком влучення високоточних ракет армії росії. Використання кожної ракети потребує надзвичайної кількості матеріальних ресурсів, а вони в них на виснаженні. Тим не менш  для армії Росії це не є приводом, аби відмовитись від обстрілювання  житлових будинків у спальних районах міста. А коли високоточна зброя закінчиться, залишиться тільки килимове бомбардування міста. 
 Неможливо на даний момент наражати себе на позитивний стрес, кожному студенту зараз його щодня вистачає.  Кожний зазнає великого психоемоційного навантаження і намагається більше часу проводити зі своїми близькими. 
 Львівський медичний університет вже ухвалив рішення на благо своїх студентів про скасування семестрових екзаменів та диференційних заліків у 2021/2022 навчальному році. Вінницький медичний університет теж не залишив своїх студентів у скрутну хвилину та скасував літню сесію 2022 року. 
Просимо вас в особі влади ухвалити рішення на користь майбутнього нашої країни. Вчинити екзаменаційну сесію та диференційні заліки за поточними балами, або застосувати варіант тестового заліку із метою зниження рівня стресу у студентів. Ми чудово усвідомлюємо, яку відповідальність несемо перед громадянами України як майбутні лікарі і на даний момент докладаємо зусиль більше, ніж студенти будь-якого іншого внз.  Студенти з самого початку війни волонтерять відповідно до розкладу за яким декани скоординували їх за пунктами, велика кількість студентів добровільно ходять на чергування до лікарень, де одночасно отримають досвід та допомагають ЗСУ й ТрО, тим самим вже зараз роблять свій внесок у майбутню перемогу й відновлення держави. 
Дуже сподіваємось, що ви переглянете своє рішення.  Хотілося б також зазначити 3 пункт Угоди про підготовку фахівців з вищою освітою про Форс-мажор. Через збільшення активності й інтенсивності  бойових дій не можемо вам не повідомити про нашу стурбованість цими обставинами, що засмучують. 
 З повагою, студенти ОНМедУ

233 человека подписали. Следующая цель: 500