Руки геть від «Меморіалу»!

Руки геть від «Меморіалу»!

0 людей подписали. Следующая цель: 150 000
Когда эта петиция соберет 150 000 подписей, она вероятнее всего станет одной из наиболее подписываемых на Change.org на данный момент!
Динар Идрисов создал(а) эту петицию, адресованную Denis Popov (Прокуратура міста Москви) и

RU / EN / FR / DE / ES / ITCZ / UA / BY / PL / LV / EE / IL (не жертвуйте тут гроші для просування петиції - переводіть пожертвування організаціям та проектам безпосередньо)

Руки геть від «Меморіалу»! Зупинимо ліквідацію по суду ключових громадських організацій!

11 листопада 2021 року стало відомо, що Генеральна прокуратура подала до Верховного Суду адміністративний позов про ліквідацію раніше визнаних іноземними агентами некомерційних організацій Міжнародного історико-просвітницького товариства "Міжнародний Меморіал", а Прокуратура міста Москви аналогічний адміністративний позов до Московського міського суду про ліквідацію Правозахисний Центр "Меморіал".

Виникає актуальна суспільна дискусія про те, що громадянське суспільство в практичному плані може протиставити зазначеним нападкам на організованих захисників своєї історії, пам'яті, сутності, прав і свобод громадян у реальності відкритих політичних репресій з боку російської держави. Консолідувати протестну громадську думку у формі петиції є одним із важливих завдань, можливою частиною громадської кампанії із захисту громадських захисників, які легально працюють у зазначених організаціях на користь минулого, сьогодення та майбутнього російських громадян.

Група некомерційних громадських організацій "Меморіал", які виникли та розвивалися завдяки ідеям та праці найбільшого російського правозахисника та громадського діяча Андрія Дмитровича Сахарова, є ключовими у сучасній російській правозахисній спільноті та російському суспільстві в цілому. Їх ліквідація може спричинити закриття найважливіших історико-просвітницьких та правозахисних проектів, таких як, наприклад, ОВС-Інфо – інформаційний та правозахисний проект допомоги громадян, які постраждали від переслідування державою з політичних мотивів. Ліквідація юридичних осіб та організаційних структур може бути не знищить, але суттєво обмежить легальну діяльність істориків, просвітителів, журналістів та правозахисників, які працюють на користь російського громадянського суспільства, захист історичної пам'яті, прав, свобод та законних інтересів простих російських громадян, які активно виступають у нинішній реальності в протиріччя з реальними інтересами Російської держави, насправді інтересами можновладців Російської Федерації.

Прочитати про культурно-просвітницькі та правозахисні організації та проекти "Меморіалу" можна за посиланням до Вікіпедії або на вказаних сайтах організацій, про ліквідацію яких просять суди органи прокуратури. Закликаю вас підтримати громадську кампанію на їхній захист.

Для петиції створено коротке посилання http://www.change.org/memorial - поділіться з друзями та однодумцями.

Руки геть від «Меморіалу»! Зупинимо ліквідацію по суду ключових громадських організацій!

Підпишіть, будь ласка, також пов'язану з цією спільною проблемою петицію ОВД-Інфо з вимогою скасування закону про "іноземних агентів".

(Зверніть увагу, що Ви можете підтримувати просування петицій невеликими грошовими переказами, але знайте, що вони не підуть інтересантам чи організаторам громадських кампаній, а лише на просування цих петицій у Change.org. Можливо, більш прийнятною для Вас буде пожертва безпосередньо ОВД-Інфо, "Міжнародному Меморіалу" та "Правозахисному Центру Меморіал", доступний через інтерфейс на їхніх сайтах).

#Memorial #MeMemorial

0 людей подписали. Следующая цель: 150 000
Когда эта петиция соберет 150 000 подписей, она вероятнее всего станет одной из наиболее подписываемых на Change.org на данный момент!