Петиция закрыта

Против закрытия Вконтакте в Украине

Эта петиция собрала 46 подписантов


Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти РФ, які передбачають зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте» і «Однокласники», а також до сервісів «Яндекса» і Mail.ru на, він вступить в силу не пізніше 1 червня 2017 року.
Про це сказано в Указі президента України «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів і вступу їх в силу».
Так указ почне діяти після офіційного оприлюднення в ЗМІ.
«Закони України, інші акти Верховної Ради, акти президента України, Кабміну не пізніше ніж у 15-ти денний строк після їх прийняття у встановленому порядку і підписання підлягають оприлюдненню державною мовою в офіційних друкованих виданнях», — йдеться в документі.
Згідно указу офіційними друкованими виданнями є «Офіційний вісник України» та газета «Урядовий кур'єр». Таким чином, указ президента набуде чинності не пізніше 1 червня 2017 року.
Нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте» і «Однокласники», а також сервісів «Яндекса». Текст указу опублікований на офіційному сайті глави держави.Cегодня Игорь рассчитывает на вас

Игорь Камянецький нуждается в вашей помощи с петицией «Петро Порошенко : Против закрытия Вконтакте в Украине». Игорь и 45 участников этой кампании рассчитывают на вас сегодня.