Продовжити дистанційне навчання 5-11 класів у м. Дніпро до кінця навчального року

Продовжити дистанційне навчання 5-11 класів у м. Дніпро до кінця навчального року

Создано
7 мая 2021 г.
Направлено:
Борис Альбертович Філатов (Мер Дніпра) и еще 1 адресату
Подписей: 2 016Следующая цель: 2 500
Подписать

Почему эта петиция важна

Я вважаю рішення припинити дистанційне навчання за 3 тижні до кінця навчального року некоректним.
Проблема полягає в тому, що якість навчання у дистанційному режимі є значно нижчою, ніж якість очного навчання. Оскільки учні провели багато часу, навчаючись дистанційно, їх рівень знань не відповідає необхідному. В останні навчальні тижні будуть проведені різні контрольні роботи та екзамени, які оцінюватимуться згідно з вимогами навчальної програми. Проте учні не мають можливості відповідати цим вимогам через низьку якість дистанційного навчання. Учні це розуміють, тому відчуваюсь вельми раціональний страх та стрес перед перспективою отримати погані оцінки не за власною провиною, а через ситуацію в країні. Погані оцінки за річні контрольні роботи можуть значно понизити семестрову та річну оцінки учнів, а також негативно вплинути на атестат випускників. Цього можна частково уникнути шляхом проведення контрольних робіт у дистанційному режимі. Вдома учні завжди будуть почувати себе впевненіше, не буде зайвого стресу, і як наслідок буде легше сконцентруватись на вирішенні завдань. До того ж при дистанційному навчанні учні не витрачають зайві сили й час на дорогу до навчального закладу, що дає більше часу на вирішення домашніх завдань та здоровий сон (далеко не всі живуть поряд зі школами). До того ж навіть якщо це не знизить рівень стресу учнів, то як мінімум завадить іншій проблемі.
Високий рівень стресу та відчуття безвихідності призводять до зниження імунітету, що своєю чергою при очному навчанні може призвести до ураження вірусом Covid-19 та викликати спалах захворюваності серед учнів і їх родичів. Це особливо критично для учнів 11 класів, оскільки в разі ураження Covid-19, симптоми захворювання з'являться як раз перед екзаменами ЗНО.
З урахуванням вищеописаного, я і всі люди, що підписали цю петицію, вважаємо рішення про припинення дистанційного навчання перед кінцем навчального року некоректним та програшним, як для учнів, так і для ситуації в місті. Ми потребуємо перегляду рішення та подовження дистанційного навчання до кінця навчального року.

Подписать
Подписей: 2 016Следующая цель: 2 500
Подписать

Адресаты петиции

  • Борис Альбертович ФілатовМер Дніпра
  • Мерія Дніпра