МАКС РАБОШ, В ПОЛОНІ. КОЖНОГО УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНОГО ПОВЕРНУТИ ДОДОМУ!!!

МАКС РАБОШ, В ПОЛОНІ. КОЖНОГО УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНОГО ПОВЕРНУТИ ДОДОМУ!!!

Создано
4 августа 2022 г.
Подписей: 11 812Следующая цель: 15 000
Подписать

Почему эта петиция важна

Висловлюючи подяку за щоденну боротьбу за цілісність та суверенітет України та її проєвропейський вектор розвитку, звертаємось до Президента України як Верховного Головнокомандувача та гаранта Конституції України, державних органів виконавчої влади України, а також до Генерального секретаря ООН, Міжнародного Комітету Червоного Хреста, міжнародних організацій, громадськості.

Росія не дотримується вимог міжнародних актів ведення війни, зокрема і Женевської конвенції про поводження з військовополоненими, всеціло порушуючи своїми діями права людини. Полонені в Росії зазнають тортур, їх морять голодом, б'ють, калічать. Є інформація про наміри засудити військовополонених України, призначивши найвищу міру покарання – смертну кару. Таке правосуддя, очевидно, несправедливе та порушує демократичні та соціальні норми цивілізованого світу.

 

Рабош Максим Сергійович (дата народження: 02.01.1990; 44-та окрема артилерійська бригада імені гетьмана Данила Апостола (44 ОАБр, в/ч А3215, пп В1428)), з 25 лютого 2022 перебуває в російському полоні. 

І хоча Максим Рабош має статус «зниклого безвісти», нам відомо, що він живий і перебуває в російському полоні. Тому інформація про нього має бути внесена до списків військовополонених, на обмін.

Комунікацію з ГУР МО України та іншими державними інституціями України щодо внесення до переліку осіб, які перебувають у полоні, здійснюють родичі осіб, які потрапили в полон до ворога. Таким чином ми, рідні сестра (Гринкевич Жанна Анатоліївна) та брат (Рабош Роман Сергійович) М. Рабоша, просимо:

  • національні інституції України внести Максима Рабоша до списку осіб, які перебувають у російському полоні, та вжити дієвих заходів щодо забезпечення обміну і повернення його з російського полону.
  • Міжнародний Комітет Червоного Хреста включити Максима Рабоша до переліку осіб, які перебувають у російському полоні, вжити заходів щодо встановлення його фактичного місця знаходження та сприяти проведенню обміну. 

Допоможіть повернути Максима Рабоша додому! 

Підпишіть петицію! 

Подписать
Подписей: 11 812Следующая цель: 15 000
Подписать