Коррупционная смена начальника Киевского Института НГУ

Коррупционная смена начальника Киевского Института НГУ

83 человека подписали. Следующая цель: 100
Создано

Почему эта петиция важна

Від офіцерського та курсантського складу Київського Інституту Національної гвардії України.

Доброго дня. Хочемо поділитися з Вами важливою інформацією з приводу корупційного назначення посадової особи.

В нас колектив, який любить свою батьківщину і сприяє створення в лавах ЗСУ, НГУ новітньої системи підготовки особового складу, але є люди, які бажають повернути стару радянську систему, які вже до цього погрузли в корупції (були факти взяток) з поверхневим ставленням до підлеглого особового складу. Продовжують займати керівні посади та йти по головах справедливих та чесних офіцерів. Хочемо описати ситуацію детальніше:

До нас дійшла інформація що начальника Київсього інституту Національної гвардії України полковника Клачка Володимира Миколайовича, який являється чесним, відданим своїй батьківщині з новітніми поглядами підготовки майбутніх офіцерів намагаються усунути від виконання своїх функційних обов‘язків та призначити на його посаду ту людину, яка під своїм командуванням безглуздо втрачала курсантський особовий склад та невмілим керуванням передислокувала о/с НАНГУ генерал-майора Морозова О.О., офіцера радянського союзу, під командуванням якого офіцерський та курсантський склад не має бажання проходити службу на своїх посадах. Весь особовий складу Київського інституту НГУ просить не призначати на посаду начальника інституту генерал-майора Морозова О.О. через його корупційну славу та прорадянське міркування. Ми не вважаємо доцільним призначення «такої» людини на керівну посаду, особливо під час війни"

Поки такі люди не будуть викоріненні з армії, позитивної прогресії росту ми не побачимо.Долучайтесь,Кричіть! Розповсюджуйте!

83 человека подписали. Следующая цель: 100