Підтримка фундаментальних досліджень для збільшення тривалості життя до 100 років

Підтримка фундаментальних досліджень для збільшення тривалості життя до 100 років

0 людей подписали. Следующая цель: 100
Когда эта петиция соберет 100 подписей, она вероятнее всего будет отображаться в подборке рекомендуемых петиций!
Oleg Teterin создал(а) эту петицию, адресованную Зеленскому В. А. (Президенту Украины)

Збільшення до 10% річних видатків державного бюджету на продовження активного життя до 100 років 


Кожен день в світі помирає 115 000 людей. За все життя померло понад 110 млрд. 


Вважається, що єдина причина смерті, незалежно від віку, хвороба. Вбивають хвороби, а не вік.


Основними причинами смерті є інфаркт, інсульт, захворювання легень та дихальних шляхів, різновид онкологічних захворювань, хвороба Альцгеймера та інші види деменції.


Лікарі та вчені вважають, що діагностування на ранній стадії захворювання здатне врятувати від ранньої смерті.


Також вважається, що людина здатна прожити до 120 років, однако середній вік людей в залежності від країни коливається від 55 (країни Африки) до 84 (Японія, Гонконг, Швейцарія) років. Україна займає 100 місце з тривалістю життя 73 роки.


Здавалося б, найважливіша складова держави - це ДОВГОЛІТТЯ громадянина цієї держави. Продовження строку життя своєї нації це не тільки гуманно, але й економічно вигідно, тому що чим довше живе людина, тим паче якщо вона здорова, тим довше вона здатна приносити соціальну й економічну користь своїй країні, що в свою чергу веде до економічного росту держави.


Важливо ще раз підкреслити, що річ йде про здорове довголіття якого можливо досягти ранньою діагностикою та попередженням розвитку захворювань на ранній стадії, якщо ж людина вже в віці чи/або хвора, то продовжити її комфортне життя!


Однако, судячи з видатків бюджету нашої держави, життя людини не є основною цінністю. З основних статей видатків на загальну суму близько 276,058 млрд. грн. (9,9 млрд.$) охорона здоров'я займає 7-ме місце з бюджетом в 34,693 млрд. грн. (1,2 млрд.$). При цьому видатки на охорону правопорядку та судову владу складають 31,597 млрд. грн. (1,1 млрд.$). (Інформація станом на 1.04.2021 згідно з minfin.com.ua - https://index.minfin.com.ua/finance/budget/gov/expense


Кошти, що виділяються сьогодні на охорону здоров'я, демографію та інші схожі на перший погляд напрями не пов'язані з фінансуванням фундаментальних досліджень старіння, створення “антивікових ліків”, проведенням клінічних досліджень на людях та іншої наукової діяльності, здатної продовжити строк життя людини. Також в ці статті видатків не входить підтримка незалежних організацій, що використовують провідні технології, включаючи штучний інтелект та Big Data для боротьби з передчасною смертю.


Скільки в усій країні витрачається на фундаментальні дослідження старіння, проведення клінічних випробувань, наукових досліджень в області довголіття, створення ліків, що здатні попередити передчасну смерть, а також фінансування перспективних розробок достеменно не відомо.


Пропонуємо підписати цю петицію, щоб наша держава включила, або виділила в державному бюджеті окрему статтю видатків "Долгожительство нації" з щорічним збільшенням фінансування, на найближчі 10 років. Дані кошти повинні бути направлені на фундаментальні дослідження пов'язані з старінням, антивіковою терапією, проведенням клінічних досліджень нових розробок на людях, фінансуванням сучасних технологій з використанням штучного інтелекту та  Big Data.


Стаття видатків державного бюджету "Долгожительство нації" не повинна скорочувати наявні видатки на охорону здоров'я, демографію та соціальну політику, також з бюджету статті "Долгожительство нації" не повинні фінансуватися не пов'язані з цільовим напрямком цієї статті проекти.


Припустимо, що найбільш ефективним джерелом цих коштів були б кошти з бюджету на охорону правопорядку та судову владу, а також загальнодержавні функції.


Важливо, щоб виділяємі кошти були направлені на вже існуючі наукові групи, проекти та компанії, що мають досягнення, профільні команди та досвід, а не розподілялися по кишньковим державним каналам. Оскільки завдання врятувати населення держави від передчасної смерті не має кордонів, фінансування може розповсюджуватися на науковців та проекти з інших країн.


Підписавши цю петицію кожен з нас може зробити свій персональний внесок у власне довголіття та довголіття своїх близьких, а в перспективі найближчих 10 років випробувати на власному досвіді нові розробки та мати шанс прожити довге, якісне, здорове та активне життя.


Аргументи щодо перенаселення, природний відбір, життя після смерті та інші напрямки проти продовження строку життя зрозумілі, та варто розуміти, що збільшення терміну життя не призведе до перенаселення, тому що за думкою вчених наша планета в змозі “прогодувати” та “розмістити” 200 млрд. людей, проживаючих одночасно. Провідні релігії говорять про можливість жити понад 100 років. Багато видів тварин, ссавців та дерев живуть значно довше людини, а існування безсмертної медузи (https://nat-geo.ru/planet/bessmertnoe-zhivotnoe-sushchestvuet/ взагалі заперечує теорію и взагалі спростовує теорію єства смерті. Ми прропонуємо мати вибір   р Мы предлагаем иметь выбор - жить дольше среднего срока. Сегодня такого выбора нет, большинство умирает в пределах среднего срока.


У Разі якщо ми не зберемо необхідної кількості підписів програють всі, хто підписав і не підписав, а також всі ті хто повинен був за результатами збору підписів дану петицію впровадити в життя.


На довготривале життя має право кожен. Скористатися своїм правом чи ні це вибір кожного. Важливо зрозуміти, що сьогодні у всіх людей світу немає вибору - всі ми живемо менше 1 млн годин, а без приводних технологій в області боротьби зі старінням ми доволі таки скоро помремо.


Ні гроші, ні занання, ні доступ до сучасної медицини не врятували ні Стіва Джобса (56 років), ні засновника Майкрософт Пола Аллена (64 роки), ні матір Біла Гейтса (65 років). Тільки в Україні протягом 2020-2021 років з життя пішли десятки тисячі людей незалежно від їх статків та соціального становища. При цьому відомо, що в основному соціально активні люди живуть довше ніж  95-100 років: драматург Леонід Зорін (95 років), письменник-фронтовик Юрий Бондарев (97 років), лауреат Нобелівської премії Филип Андерсон (96 років), актор Кірк Дуглас (103 роки) та тисячі інших.


Від передчасної смерті не застрахований ніхто, ні власник замків та яхт, ні той, хто живе звичайним життям. Важливо зараз заради самої себе, своїх близьких та дітей об'єднатися та підписати в один клік цей документ.

Буде подано 251 петиція (по 1 на кожну країну). США, Великобританія, Ірландія, Ізраїль, Фінляндія, Росія, Україна вже подали заявки. Слідкуйте за останніми новинами про довголіття та омолодження на найбільшому телеграфному каналі довголіття: https://t.me/LongevityInTime


Тетерін Олег - Біотехнолог. Засновнiк Longevity InTime BioTech. Сопродюсер фільмів: "Вій 3D", "В спорті лише дівчата" (комедія, приурочена до Сочі 2014), "Кухар на колесах" (Роберт Дауні мол., Скарлетт Йоханссон, Дастін Хоффман), "Пристойні люди" (Шнур)

Хосе Луис Кордейру Матео - инженер (MIT), экономист, футурист и трансгуманист, работавший в различных областях, включая экономическое развитие, международные отношения, Латинскую Америку, Европейский союз, денежно-кредитную политику, сравнение конституций, энергетические тренды, крионику и долголетие. Автор множества книг, вкл. "Смерть смерти".

Кісєльов Віталій - Менеджер проектів, менеджер  продукту в сфері біотехнологій


Мартін О Деа - бізнес-стратег та автор. Активний у сфері довголіття понад десять років. Генеральний директор прискорювача довголіття. Дублін, Ірландія.

Олівер Золман - доктор медичних наук Експерт на основі доказів довголіття, засновник клінік 20one, де вимірюють старіння у пацієнтів у всіх 78 органах за допомогою МРТ, ультразвуку, приладів та біорідин, а на основі фактичних даних застосовують `` терапію рівня 1 2 3 '' для зворотного старіння у всіх органів. Кембридж, Великобританія.

Ілля Стемблер - к.т.н. Експерт та активіст довголіття. Головний науковий керівник Асоціації "Ветек" (Рух за довголіття та якість життя), Ізраїль. Член правління Міжнародного альянсу довголіття (ILA). Тель-Авів, Ізраїль

Крутько В'ячеслав - доктор технічних наук, кандидат біологічних наук, професор ПМДМУ ім. Сеченова, завідувач лабораторії системного аналізу та інформаційних технологій в медицині та екології Іса РАН Фіц Іу РАН, керівник проекту "Системні технології медицини антистаріння", голова Комісії" Прикладна геронтологія"Наукової ради з геронтології та геріатрії". Москва, Росія

 

0 людей подписали. Следующая цель: 100
Когда эта петиция соберет 100 подписей, она вероятнее всего будет отображаться в подборке рекомендуемых петиций!