Запобігти спробі заборонити історичну хроніку про злочини комунізму!

Запобігти спробі заборонити історичну хроніку про злочини комунізму!

6 340 людей подписали. Следующая цель: 7 500
Создано
Направлено:
Іванов Сергій Володимирович (Глава адміністрації Кіровського району Санкт-Петербурга) и

Почему эта петиция важна

Пітерський чиновник намагається обмежити поширення історичної хроніки про злочини компартії.

У прокуратуру Кіровського району Санкт-Петербурга 27 квітня 2018 р. надійшла заява від заступника голови Адміністрації того ж району міста Антонця А.В. у якій він просить перевірити зміст книги «Дев’ять коментарів про комуністичну партію» на наявність у ній ознак розпалювання ненависті або ворожнечі. Прокуратура Санкт-Петербурга направила позов до суду.

«Дев’ять коментарів про комуністичну партію» — це визнаний у світовій спільноті історичний аналіз комунізму. Вперше збірник було опубліковано у листопаді 2004 р. китайською мовою в газеті The Epoch Times. Нині ця книга перекладена 32 мовами і постійно перевидається в різних країнах світу.

За цінністю дослідження історії «Дев’ять коментарів…» порівнюють з «Чорною книгою комунізму» — першим довідковим виданням про злочини комунізму в усьому світі, яке було видано в Парижі в 1997 році видавництвом «Робер Лаффон». У передмові до російського видання книги академік РАН А. Н. Яковлєв написав: «За історичними мірками, Росія дуже швидко йде до здобуття свободи, цієї справжньої ідеології людини та її всеосяжної релігії. Але шлях до перемоги свободи Росії може бути перерваний у будь-який день, якщо не поставити поза законом більшовицьку ідеологію людиноненависництва, всеосяжної боротьби; так само як і організації, які сповідують насильство, агресивний націоналізм і національну ворожнечу, расизм, антисемітизм, шовінізм. Тільки вилікувавшись від більшовизму, Росія може розраховувати на сьогоднішнє і прийдешнє здоров’я та благополуччя».

На прикладі становлення та розвитку компартії Китаю в збірнику «Дев’ять коментарів про комуністичну партію» викривається справжня природа ідеології комунізму, в основі якої якраз і лежить розпалювання ненависті і ворожнечі, що чинить руйнівну дію на свідомість людей і на все суспільство у цілому. На підставі глибокого аналізу історичних фактів у збірнику доводиться, що вся історія комунізму була пов’язана з війнами, голодом, кровопролиттям, тортурами та брехнею. При цьому традиційна культура і вірування людей у різних країнах були нещадно знищені, мораль і моральність спотворені і підірвані, ресурси виснажені, а десятки мільйонів людей убито.

Сьогодні як ніколи важливо винести уроки з нашої насиченої і драматичної історії. Розуміння порочності комуністичних принципів особливо значимо й актуально для молоді, яка не бачила своїми очима всіх злодіянь комуністичної диктатури. Злочини, породжені комуністичною ідеологією, більше ніколи не повинні повторитися на нашій землі.

Заборона збірника торкнеться конституційних прав росіян, оскільки фактично буде обмежувати їх право на отримання інформації, і тим самим, робити замах на їх демократичні свободи.

Електронна версія Збірника «Дев’ять коментарів про комуністичну партію»: https://www.epochtimes.com.ua/special-projects/about-communist-party

Пропозиція і питання пишіть, будь ласка, за цією адресою — dizi.inbox@gmail.com

ДРУЗІ, поділіться публікацією!

«Запобігти спробі заборонити історичну хроніку про злочини комунізму!» 

Підпишіть петицію! http://chng.it/TkwfvNnS

_________________________________

Роздрукуйте візитки з посиланням та QR-кодом з макету по посиланням.

>>> Поділіться петицією <<<

http://chng.it/Szqkgsfh (english),

http://chng.it/xXWPq9Gd (русский).

З повагою, волонтери Росії.

_________________________________

Відвідайте нашу сторінку: Facebook.

6 340 людей подписали. Следующая цель: 7 500