Допоможіть родинам загиблих воїнів з 56 окремої мотопіхотної бригади

Допоможіть родинам загиблих воїнів з 56 окремої мотопіхотної бригади

Создано
7 июля 2022 г.
Подписей: 25Следующая цель: 50
Подписать

Почему эта петиция важна

Висловлюємо щирі почуття рідним загиблих 56 ОМПбр військової частини А0989, які брали участь у боях у м. Маріуполь, Донецькій та Луганській областях. Створивши петицію, ми закликаємо нашу державу, забезпечити всіма необхідними грошовими виплатами усіх рідних наших загиблих бійців та кожному загиблому воїну присвоїти звання "Героя України".

Згідно постанові від 28 лютого 2022 року № 168

1. На період дії воєнного стану військовослужбовцям Збройних Сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, військовим прокурорам Офісу Генерального прокурора, особам рядового і начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій, співробітникам Служби судової охорони, особам начальницького складу управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро та поліцейським виплачується додаткова винагорода в розмірі 30 000 гривень щомісячно (крім військовослужбовців строкової служби), а тим з них, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах у період здійснення зазначених заходів (у тому числі військовослужбовцям строкової служби), — розмір цієї додаткової винагороди збільшується до 100 000 гривень в розрахунку на місяць пропорційно часу участі у таких діях та заходах.

Виплата такої додаткової винагороди здійснюється на підставі наказів командирів (начальників).

2. Установити, що сім’ям загиблих осіб, зазначених у пункті 1 цієї постанови, виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 15 000 000 гривень, яка розподіляється рівними частками на всіх отримувачів, передбачених у статті 161 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”.

Якщо сім’я загиблої особи одночасно має право на отримання одноразової грошової допомоги, передбаченої цією постановою, та одноразової грошової допомоги або компенсаційної виплати, встановлених іншими актами законодавства, здійснюється одна з таких виплат за її вибором.

3. Міністерству фінансів опрацювати питання щодо збільшення видатків відповідним розпорядникам бюджетних коштів для забезпечення реалізації цієї постанови.

4. Зупинити до припинення або скасування воєнного стану дію абзацу третього пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 р. № 18 “Деякі питання грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та поліцейських” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 6, ст. 316).

5. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 24 лютого 2022 року.

Просимо кожного долучитися до підписання петиції та підтримати родичів кожного загиблого військовослужбовця.

Подписать
Подписей: 25Следующая цель: 50
Подписать