Допоможіть визволити з полону 56 окрему мотопіхотну бригаду

Допоможіть визволити з полону 56 окрему мотопіхотну бригаду

Создано
6 июля 2022 г.
Подписей: 688Следующая цель: 1 000
Подписать

Почему эта петиция важна

 

Звертаємось від імені всіх дружин, рідних та близьких військовослужбовців 56 окремої мотопіхотної бригади, військової частини А0989, які знаходяться в полоні країни-агресора. Наші воїни з 24.02.2022р. стояли на захисті міста Маріуполь, Донецької та Луганської областях і зараз їм потрібна наша допомога у їх визволенні. Наших рідних не має в жодних списках та їм надали лише один дзвінок для того, щоб повідомити, що вони знаходяться у полоні.

Просимо: 

- Міжнародний Комітет Червоного Хреста включити усіх наших чоловіків до переліку осіб які перебувають у  російському полоні,вжити заходів щодо встановлення їх фактичного місця знаходження та сприяти проведення обміну.

- Генерального секретаря ООН повторно закликати провести обмін полоненими між Україною та Росією з дотриманням усіх міжнародних правил;

-  Національні  інституції України внести наших чоловіків до списку осіб, які перебувають у російському полоні, та вжити дієвих заходів щодо забезпечення обміну і повернення їх з російського полону, наш спільний обов’язок повернути їх в Україну, додому.

Кожна дружина,дитина та родичі чекають на повернення додому наших воїнів,які потрапили у полон.

Ми створюємо цю петицію для того, щоб наші чоловіки були в списках на обмін та щоб про них дізналися якнайбільше людей, а світова спільнота посприяла обміну полоненими в найкоротші терміни.

Подписать
Подписей: 688Следующая цель: 1 000
Подписать