Визнати ОМОН і ГУБОПіК Білорусі (спеціальні загони міліції) терористичними організаціями

0 have signed. Let’s get to 75,000!


БЕЛ RU ENG ESP PL DE FR PL Наш Telegram-канал

Закликаємо Україну, Європейський Союз, США та ООН негайно внести Загін міліції особливого призначення (ОМОН) та Головне управління у боротьбі з організованою злочинністю та корупцією МВС Республіки Білорусь (ГУБОПиК РБ) до списку терористичних організацій.

Що означає занесення до списку терористичних організацій?

 • Усім громадянам України, ЄС та США, їх юридичним особам та їх іноземним підрозділам офіційно забороняється вести будь-яку спільну діяльність з організаціями і їх членами з цього списку.
 • Введення економічних санкцій по відношенню до іноземних компаній, які продовжують вести будь-яку спільну економічну діяльність з фігурантами списку.

Що це буде означати на практиці, прямо зараз?

 • Наприклад, Загін міліції особливого призначення (ОМОН) не матиме змоги придбати своїм ґвалтівникам зручне взуття від закордонних брендів, запчастини для своїх іноземних авто, камери та ін.
 • VISA і MasterCard анулюють їх зарплатні картки.
 • Android, Apple і Google вимкнуть їх телефони та заблокують їх акаунти.

До чого це призведе у перспективі?

 • Жоден член Загону міліції особливого призначення (ОМОН) та Головного управління у боротьбі з організованою злочинністю та корупцією МВС Республіки Білорусь (ГУБОПиК РБ) не зможе сховатися за межами РБ.
 • Кожному члену даних угрупувань доведеться роками підтверждувати у міжнародному суді свою непричетність до терористичної діяльності.

Як проходитиме процес внесення організацій до такого списку?

Достатньо одній країні заявити про внесення організації до такого списку і ця організація практично відразу потрапляє до усіх аналогічних списків всіх цивілізованих країн.

Чому Загін міліції особливого призначення (ОМОН) та Головне управління у боротьбі з організованою злочинністю та корупцією МВС Республіки Білорусь (ГУБОПиК РБ) заслуговують на внесення до такого списку?

Світова спільнота вважає терористичними ті організації, які використовують для досягнення своїх політичних цілей залякування і безладне насилля у відношенні мирних громадян.

Останні місяці доводять, що з органів громадського порядку ці організації перетворилися на каральні банди, які допомагають силою зброї і безладного насилля утримати владу колишнього президента Лукашенко.

Посилання на матеріали з детальним розглядом всіх зареєстрованих актів тероризму, які збирає спеціалізований проект https://www.23-34.net/

Що будемо робити ми, ініціатори петиції, для реалізації цієї вимоги?

 • Щоденно прямо інформувати посольства всіх демократичних країн про хід кампанії і про причину такої вимоги.
 • Формувати міжнародну підтримку силами Об’єднаної діаспори Білорусів у Європі та США.
 • Лобіювання цієї ініціативи у Європейському Парламенті, Держдепартаменті США у профільних комітетах ООН.
 • Лобіювання урядів ЄС окремо, через особисті контакти.
 • Інформування світових ЗМІ про ситуацію у Білорусі у розрізі вимог про визнання Загону міліції особливого призначення (ОМОН) та Головного управління у боротьбі з організованою злочинністю та корупцією МВС Республіки Білорусь (ГУБОПиК РБ) терористичними організаціями.


Наш Телеграм-канал і бот зворотнього зв’язку: https://t.me/stophvalt