Öğretmen evlerinin iyilestirilmesi

Öğretmen evlerinin iyilestirilmesi

Başlama tarihi:
3 Ağustos 2022
İmzalar: 18Sonraki Hedef: 25
Hemen destekle

Bu kampanya neden önemli?

Başlatan: hena buket öz

 Öğretmenler olarak bizler kendinimizi geliştirebildiğimiz ölçüde öğrencilerimize faydalı olabiliriz. Fakat kitap, makale okumak , sempozyumlara katılmak teorik olarak kendimizi doldurmak bir yere kadar gelmemizi sagliyor, farklı kültürler ve bakış açıları ile tanışıp değer penceremizi geliştirmedikce öğrendiğimiz şeylere hep ayni açıdan bakıyor anlam cercevemizi gelistiremiyoruz. Çok gezen mi bilir çok okuyan mi ? En güzel cevap malumunuz. Gezerken okumak...

Fakat öğretmen maaşlarıyla bırakın yurt dişini yurt içinde dahi imkanlarimiz oldukça sınırlı oluyor. Tam bu noktada öğretmen evlerinin imdadimiza yetişmesi gerekirken bir çok öğretmen evi hem oldukça konforsuz  hem de normal otel fiyatlarıyla denk fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Hatta bazı yerlerde daha uygun fiyata daha konforlu oteller bulabiliyoruz. Üstelik öğretmen ve sivil fiyatı arası sadece 100 lira civarı oynuyor. Maliye kampları , askeri kamplar bunlar benim bildiklerim dışardan giriş dahi yasakken öğretmen evlerinin öğretmenlere hic bir ekstra imkan sunmamasi neden?  Kendi kaderlerine terk edilen ogretmenler kendi imkânları ölçüsünde tatil araştırmak durumunda kalıyor. Bu durumda da bir cok öğretmen kültür kendini geliştirme vs gibi ihtiyaçlar listesindeki üst ihtiyaçlara ulaşmaya bile çalışamıyor. 

Bu konuda bir şeyler yapılmasını ve öğretmenler için istedikleri sehiri gezerken kalabilecekleri temiz, güvenilir ve diğer otellerden cok daha uygun fiyatlı yerler oluşturulmasını rica ediyorum. 

Hemen destekle
İmzalar: 18Sonraki Hedef: 25
Hemen destekle