Doğrulanmış başarı

Altın Kelebek Ödüllerinde verilen "Youtuber" ödülünün geri alınmasını istiyorum.

Bu kampanya 1.523 destekçi ile değişim yarattı!


https://www.youtube.com/watch?v=6rxq4c2Q7Tc

7 yaşında bi oğlum var...
Geçen gün oğlum bana Enes Batur isimli bi youtuber’dan bahsetti. Çok komikmiş herkes onu seyrettiği için çok para kazanıyormuş. Geçen gün bi videosunu seyrettim videosunun ismi “geber çocuk”. Bir baba bisiklet kullanıyor arkasında çocuğu ve baba çocuğunun üzerinden geçiyor çocuğun kafası parçalanıyor, bacakları kopuyor.. bu yetenekli arkadaş bunun animasyon filmini yapmış..yine bu yetenekli arkadaş seslendiriyor...şiddetin boyutu bi babanın oğlunu öldürmeye çalıştığı bi video ve sürekli küfür ederek hikayeyi anlatması..bu çocuğa bu sene Altın Kelebek Ödüllerinde en iyi youtuber ödülü verildi. Doğan Grubu ve Pantene iki marka böyle içerik videosu hazırlayan birine bu ödülü verme konusunu tekrar değerlendirmelerini istiyorum.
Çocuklara verilen mesaj şu oluyor bu ödülle: şiddettin her türlüsü çok normal böyle gülerek seyredilecek bir şey üzerine ödül bile veriliyor...
Bu konunun tekrar değerlendirilmesi için hassasiyetinizi rica ediyorum. Her şeyin rating, para olmadığını başka değerlerin olduğunu lütfen çocuklara gösterelim.
Teşekkürler
Merve NimetoğluBugün Merve imzanı bekliyor!

Merve Nimetoglu bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Çocuklar için şiddet içerikli video yayınlayan birine ödül verilmesini istemiyoruz.». Merve ve imza atan diğer 1.522 kişiye katıl.