Çocuklarımız lösemiden ölmemeli! LÖSEV'in yeni hastanesine ruhsat verilsin.

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 150.000.


Çocuklarda lösemi ve diğer türdeki kanser rahatsızlıklarının tedavi edilebilmesi, ülkemizde eksikliği hissedilen kemik iliği bankasının hizmet verebilmesi için, LÖSEV'in yeni hastanesine toplum olarak ihtiyacımız var. Fakat hastanenin ruhsatı verilmiyor.

LÖSANTE, tam 13 senedir lösemili çocuklarımızın ailelerinden tek kuruş almadan, gönüllülerin maddi-manevi bağışları ile iyileşmelerini sağlıyor. LÖSEV'den önce kanserden iyileşme oranı %20 iken, bu oran şimdi %90'lara ulaştı.

Bu hastanemiz de bağışlar ve çocuklarımıza olan manevi bağlılığımızla kuruldu. Bu sebeple de hepimize, belki de doğacak çocuklarımıza hayat verebilecek bir hastanemiz olmasını istemez miyiz?

Sizlerin de yardım ve desteği, devletimize olan güvenimizle bu konudaki taleplerimizin çözüme ulaşacağına inanıyoruz. İlginize şimdiden teşekkür ederiz.

Devlet ruhsatımızı versin çocuklar kanseri yensin... :) Bugün Duygu imzanı bekliyor!

Duygu Kavas bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Çocuklarımız lösemiden ölmesin! LÖSEV'in hastanesine ruhsat verilsin». Duygu ve imza atan diğer 133.361 kişiye katıl.