Kampanya Kapatıldı

Çocuklarımızı izlemek, nasıl olduklarını bilmek hakkımız. Kamera sistemine EVET.

Bu kampanya 186 destekçiye ulaştı


Çocuklarımız canımız, hayatımız, geleceğimiz, yaşama sevincimiz.. onları bırakıp çalışmak zorundayız.. hayat şartları..peki nasıllar?

Çocuklarımızı kreşlere bırakıyoruz ve gün içinde bir haberiz aklımız sürekli onlarda, yemek yediler mi? uydular mı? ateşlendiler mi? nasıl oyunlar oynuyorlar, gruba katılımı nasıl??? herşeylerini merak ediyoruz.. madem devletimiz biz annelere çalışın evde oturmayın diyor, bize hem destek olmalı hemde çocuklarımızın güvenliğinden emin olmalıyız.
Gün geçmiyor ki taciz, dayak, işkence, hakarete maruz kalan çocuk haberleri bitmiyor. bu konuda içimiz rahat değil. bir çok anaokulu küçük yaşta çocukları sırf parası için kayıtsız alıyor bazı velilerde geçim derdi yüzünden buna göz yummak zorunda kalıyor. bu yüzden kamera sistemi olmalı vede bizler çocuklarımızı izlemeliyiz.. anne baba olarak hakkımız.. çocuğumuzun güvende olduğunu bilmek istiyoruz.. her kreş anaokulu bunu yapmak zorunda... lütfen destek olun...Bugün Naime imzanı bekliyor!

Naime Ünal bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Çocuklarımızı izlemek, nasıl olduklarını bilmek hakkımız. Kamera sistemine EVET.». Naime ve imza atan diğer 185 kişiye katıl.