Kampanya Kapatıldı

Çin’deki Yulin Köpek Yeme Festivali’ne son verin

Bu kampanya 3.572.724 destekçiye ulaştı


Her yaz başı binlerce köpeğin, Çin’in Yulin Köpek Yeme Festivali’nde yenmek için toplandığını biliyor muydun? Biz, bu acımasız festivalin 21. yüzyılda yeri olmadığını düşünüyoruz.

Aşağıda sıraladığımız ve çoğumuz için oldukça rahatsız edici olan birçok nedenden dolayı bu festival artık yapılmamalı.

Öldürülen birçok köpek, evlerinden çalınan evcil hayvanlar ya da köylerde yaşayan ailelerin baktığı köpekler. Köpek Yeme Festivali’nin devam etmesine izin vermek, bu hırsızlık şebekesine destek vermek anlamına geliyor.

Yulin Köpek Yeme Festivali, aynı zamanda oldukça büyük bir gıda güvenliği ve sağlık sorunu. Pazarlarda satılan köpekler hastalıklı, zehirlenmiş, ölmek üzere olan hayvanlar. Yaşadıkları yerlerden çalındıktan sonra aç, susuz, çok kötü koşullarda uzun mesafe taşınan bu hayvanlar birçok bulaşıcı hastalık taşıyor.

Bu masum köpeklerin yaşaması, halk sağlığı, gıda güvenliği ve Çin’in tüm dünyadaki imajı için yetkilileri harekete geçmeye çağırıyoruz. Yulin Köpek Yeme Festivali sonlandırmalı.

Bu kampanyayı imzalayarak, bu iğrenç festival ve ticari faaliyetin sonlandırılması gerektiğini düşünen milyonlarca insanın bir araya geldiği küresel bir harekete katılıyorsun. Önümüzdeki haftalar boyunca hem internette hem de sahada gerçekleşecek eylemlere katılma imkanı bulacak, patili dostlarımız için büyük bir iyilik yapmış olacaksın.

Desteğin için teşekkürler.

Duo Duo, Hayvan Hakları Projesi Bugün Duo Duo Project imzanı bekliyor!

Duo Duo Project bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Çin’deki Yulin Köpek Yeme Festivali’ne son verin». Duo Duo Project ve imza atan diğer 3.572.723 kişiye katıl.