Çorlu da hava kirliliği istemiyoruz

Çorlu da hava kirliliği istemiyoruz

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 1.500.
1.500 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın yerel basında yer bulma ihtimali artar.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafına Çorlu Güzelyaşam bu kampanyayı başlattı

Tekirdağ ın Çorlu ilçesinde hava kirliliği her geçen gün daha çok artmaktadır. Buna elbirliği ile dur demenin vakti geldi. 
Sanayileşmenin arttığı bu ülkede kurallara uyulmazsa eğer her geçen gün daha fazla yaşanılmaz bir ülke olmaya mahkum kalacaktır. Gündüz filtre kullanan fabrikalar geceleri bu işlemi  yapmayıp doğaya filtresiz hava salımı yapmaktadırlar . Saat 01:00 da balkona çıkıp bakıldığında Çorlu yu  kaplayan siyah ve geniz yakan bir sis bulutu oluşmaktadır . Bu koku gece insanları uykudan uyandıran ağır bir plastik kokusudur. Bu dünyada rahat nefes alma hakkımızı bile elimizden alıyorlar. Konu hakkında denetlemeler sadece gündüz saatlerinde yapıldığı için fabrikalar geceleri kurallara uymuyor . Denetlemelerin gece de olması , kirli hava salımının hiç bir zaman yapılmaması için yetkililere sesimizi duyurmak için imza kampanyası başlatıyoruz.
Biz buna artık dur deyip daha yaşanabilir bir dünya için sizlerden destek bekliyoruz . Çocuklarımız daha temiz bir çevrede büyüsün ve onlara bırakabileceğimiz en büyük miras olan doğayı korumak için el ele verelim .Atıcağınız her imza bir nefes olacak.  Lütfen sizde destek olunuz . 

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 1.500.
1.500 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın yerel basında yer bulma ihtimali artar.