Tušti narvai

415,195 supporters

Animal protection organization in Lithuania.

Started 10 petitions

Victory
Petitioning tadas.evaltas@hgivilnius.com

Hilton: sustabdykite gyvūnų kančią!

Jei Hilton viešbučiai atrodytų taip, kaip atrodo jų kiaušinių tiekėjų fermos, šie viešbučiai būtų purvini, ankšti, perpildyti, o apsistoti juose būtų pavojinga. Nors Hilton pristato save kaip prabangių viešbučių tinklą - iš tiesų jie slepia tamsią paslaptį. Visame pasaulyje milijonai Hilton viešbučiams kiaušinius dedančių vištų dedeklių kenčia narvuose. Šie narvai labai ankšti, o vištos juose sugrūstos, todėl paukščiai neturi jokių galimybių daryti tai, kas jiems natūralu bei būtina. Dažnai vištų kūno dalys įstringa tarp metalinių vielų, todėl jų kaulai lūžta bei skyla, išsivysto deformacijos, vištos netenka plunksnų. Kai kurie paukščiai, išsekę ir negebantys pajudėti būna mirtinai sutrypiami kitų paukščių. Šimtai kompanijų visame pasaulyje atsisako remti vištų laikymą narvuose. Marriott International, Accor Hotels, InterContinental Hotels, Unilever, Nestle, Lidl,  Aldi, Aramark, Sodexo, Mondelez bei Compass Group priėmė globalius įsipareigojimus nebetiekti narvuose laikomų vištų kiaušinių. Hilton pripažino, kad vištų laikymas narvuose yra nehumaniška ir pasenusi praktika. 19-oje iš 106-ių šalių, kuriose vysto veiklą, Hilton įsiparegojo iki 2017-tųjų nustoti prekiauti narvuose auginamų vištų kiaušiniais. Tačiau, kai kurie įsipareigoję viešbučiai vis dar naudoja kiaušinius iš pačių žiauriausių sąlygų - narvų. Klientai pavargo nuo tuščių pažadų. Hilton teigia: „Vienas dalykas visada išliko tiesa - mes esame grupė žmonių, kurie yra pasiryžę savo svetingumu padaryti pasaulį geresne vieta“. Hilton turi galimybę padaryti pasaulį geresne, humaniškesne vieta gyvūnams. Atėjo jų eilė keistis ir globaliai atsisakyti narvuose laikomų vištų kiaušinių.   Pasirašykite šią peticiją, taip praneškite Hilton, kad nesilankysite jų viešbučiuose tol, kol jie nenustos remti šį žiaurų gyvūnų išnaudojimą.

Tušti narvai
6,476 supporters
Victory
Petitioning inga@santakahotel.eu

Best Western: Nustokite remti žiaurų gyvūnų kankinimą!

Best Western didžiuojasi teikiamomis kokybiškomis paslaugomis. Tačiau, kokia to kaina? Kodėl Best Western svečiams tiekiamas maistas, kurio standartas yra prastesnis nei daugelio greito maisto restoranų ir JAV kalėjimų? MIlijonai Best Western viešbučiams kiaušinius dedančių vištų visame pasaulyje kenčia žiauriuose, purvinuose narvuose, kurie yra nehigieniški ir pergrūsti. Tokie narvai yra labai maži, o juose vištų per daug tam, kad paukščiai galėtų patenkinti natūralius ir būtinus savo poreikius.  Dažnai jų kūno dalys įstringa tarp metalinių vielų, todėl jų kaulai lūžta, skyla ar deformuojasi, vištos netenka plunksnų. Kai kurie paukščiai, išsekę ir negebantys pajudėti būna mirtinai sutrypiami kitų paukščių. Šimtai kompanijų visame pasaulyje atsisako remti vištų laikymą narvuose. Marriott International, Accor Hotels, InterContinental Hotels, Unilever, Nestle, Lidl,  Aldi, Aramark, Sodexo, Mondelez bei Compass Group priėmė globalius įsipareigojimus nebetiekti narvuose laikomų vištų kiaušinių. Best Western skelbia: “Best Western geresniam pasauliui”, taip pat teigia, jog “Best Western rūpinasi nesuskaičiuojamu kiekiu svečių kiekvieną dieną. Tokia pačia rūpinimosi dvasia, Best Western remia labdaringas iniciatyvas visame pasaulyje”. Tačiau, Best Western atsilieka nuo kylančių gyvūnų gerovės standartų, to rezultatas - milijonai kenčiančių vištų. Jie turi galimybę padaryti pasaulį geresne, humaniškesne vieta gyvūnams. Best Western laikas nukreipti savo rūpinimosi dvasią į gyvūnus savo tiekimo grandinėje ir įsipareigoti nebenaudoti narvuose laikomų vištų kiaušinių. Pasirašykite šią peticiją, taip praneškite Best Western, jog nesilankysite jų viešbučiuose tol, kol jie nenustos remti šį žiaurų gyvūnų išnaudojimą.

Tušti narvai
63,991 supporters
Petitioning rasa@vynoklubas.lt , bottlery@mvgroup.eu , info@uzupiokrautuve.lt , vitalis@assorti.lt , info@gardugardu.lt , info@skanuskampas.lt , info@vynomeka.lt , viktoras.z@sanitex.eu , VYNINE@VYNINE.LT , ov...

Nustokite remti žiaurų ančių bei žąsų kankinimą išgaunant foie gras!

Foie gras (liet. riebiosios kepenys) - delikatesu laikomas, su prabanga siejamas,  ančių ar žąsų kepenėlių gaminys. Daugelyje pasaulio šalių, dėl ypatingai žiauraus išgavimo proceso, foie gras gamyba yra uždrausta. Išgaunant šį produktą, pro žąsies ar anties snapą ir stemplę yra įgrūdama guminė žarna, kuria itin didelis maisto kiekis, stipria srove yra tiekiamas tiesiogiai į jos skrandį. Toks maitinimo procesas vykdomas tris kartus per dieną, todėl kartais paukščio skrandis plyšta. Maisto prikimštos antys ar žąsys priauga daug svorio, jų kepenys padidėja net 10 kartų, todėl kvėpavimas ir vaikščiojimas tampa labai sudėtingi, nes plaučiai ir kiti organai būna prispausti. Tai sukelia didelius skausmus ir daugelis paukščių miršta dar prieš skerdimą, praėjus trims – keturiems mėnesiams po gimimo. Nepateisinamos ir paukščių laikymo sąlygos. Fermoje antys ir žąsys savo gyvenimus praleidžia be saulės šviesos, šviežio oro ar vandens, kuriame, natūraliomis sąlygomis, praleistų didelę dalį savo laiko. Negalėdamos patenkinti savo natūralių poreikių, jos tampa agresyvios kitiems paukščiams, jiems ar sau pradeda pešioti plunksnas. Ši žiauri foie gras išgavimo praktika vis dar naudojama Prancūzijoje, Vengrijoje, Bulgarijoje, Ispanijoje, Ukrainoje bei kitose šalyse. Foie gras gaminimas, tai žiaurus paukščių kankinimas! Bet mes galime tai pakeisti! Paskatinkite prekybininkus, remiančius foie gras gamintojų ūkius, nustoti pardavinėti šį produktą, nes toks elgesys su gyvūnais negali būti pateisinamas ar toleruojamas. Pasirašykite ir pasidalinkite šia peticija. 

Tušti narvai
3,179 supporters
Victory
Petitioning Marriott

Marriott: nustokite remti vištų kankinimą narvuose

Jeigu Marriott viešbučiai atrodytų taip, kaip atrodo jų kiaušinių tiekėjų fermos, šie viešbučiai būtų purvini, ankšti, perpildyti, o apsistoti juose būtų pavojinga. Nors Marriott pristato save kaip prabangių viešbučių tinklą, bet iš tiesų slepia tamsią paslaptį. Visame pasaulyje milijonai Marriott viešbučiams kiaušinius dedančių vištų dedeklių kenčia laikomos narvuose. Šie narvai tokie ankšti, o vištos juose taip sugrūstos, kad paukščiai juose neturi jokių galimybių daryti nieko, kas jiems natūralu ar būtina sveikatai palaikyti. Vištos dedeklės dažnai įstringa tarp grotų, jų kaulai suskyla ar lūžta, galūnės deformuojasi, nusipeša plunksnos. Deja, kai kurios vištos įkliūva taip, kad išsekusios nebepajėgia pajudėti ir yra sutrypiamos kitų vištų. Šimtai kompanijų visame pasaulyje atsisako žiaurios praktikos laikyti vištas narvuose. Nustoti tiekti narvuose laikytų vištų kiaušinius jau įsipareigojo tokios didžiosios kompanijos kaip: Wyndham Worldwide, Accor Hotels, InterContinental Hotels, Hilton Hotels, Unilever, Nestle, Lidl,  Aldi, Aramark, Sodexo, Mondelez ir Compass Group. Netgi Marriott priklausanti firma, Starwood, iki 2025 - ųjų metų įsipareigojo visiškai nebenaudoti narvuose laikytų vištų kiaušinių savo produkcijoje. Jungtinėse Amerikos valstijose net pigaus greito maisto kompanijos ir kalėjimai atsisako remti šį beprasmį žiaurumą. Marriott patys pripažino, kad vištų laikymas narvuose yra nehumaniška ir pasenusi praktika. Todėl dar 2013-aisiais jie pažadėjo klientams, kad iki 2015-ųjų atsisakys narvuose laikomų vištų kiaušinių. Tuomet jie sulaukė pagyrų už pažadėtą žingsnį aukštesnės gyvūnų gerovės standartų link. Nors nuo Marriott nustatyto termino jau praėjo treji metai, jie vis dar naudoja kiaušinius iš pačių žiauriausių sąlygų - narvų. Klientai pavargo nuo tuščių pažadų ir beprasmių įsipareigojimų. Marriott teigia: „Tai, kaip darome verslą, mums yra taip pat svarbu, kaip ir pats verslas.“  Marriott atėjo laikas susirūpinti tuo, kaip jie daro verslą, laikytis įsipareigojimų ir dirbti siekiant užtikrinti bazinius gyvūnų gerovės standartus. Marriott turi ištesėti savo pažadą ir pagaliau atsisakyti narvuose laikytų vištų kiaušinių visame pasaulyje. Prabanga ir gyvūnų kančios nėra suderinamos. Prašome pasirašyti šią peticiją ir paskatinti Marriott nustoti remti gyvūnų kankinimą narvuose.  

Tušti narvai
3,156 supporters
Petitioning restoranai@kinuroze.lt

Įsipareigokite nenaudoti narvuose laikytų vištų kiaušinių savo produkcijoje!

Paukščiai, laikomi narvuose dėl kiaušinių, yra išnaudojami. Vištos visą savo gyvenimą praleidžia ankštuose narvuose, triukšmo, purvo ir smarvės apsuptyje. Narve vienai vištai tenka A4 formato lapo vietos plotas. Gyvūnams atimta visa tai, kas natūralu ir būtina – galimybė laisvai judėti, jie nemato saulės šviesos, nejaučia žemės po kojomis ir negali įkvėpti gryno oro. Prastos sąlygos ir didelis kiaušinių dėjimo tempas vištas nualina, jos dažnai serga, dalis miršta. Trumpai tariant, vištoms tai – pragaras žemėje. Kaip Lietuvos paukštynuose auginamos vištos, galite pamatyti čia: www.kiausiniukaina.lt Dauguma vartotojų nepritaria tokioms gyvūnų laikymo sąlygoms. Reaguodamos į pokyčius, įmonės Lietuvoje ir visoje Europoje viena po kitos atsisako narvuose laikytų vištų kiaušinių savo produkcijoje. Lietuvoje didžiausi restoranų tinklai (Čili pizza, Charlie pizza, SOYA, Katpėdėlė, Vapiano ir kiti), didieji prekybos tinklai bei daugybė viešbučių jau paskelbė įsipareigojimus atsisakyti narvuose laikomų vištų kiaušinių per pereinamąjį laikotarpį. Visas įmones, paskelbusias planus pagerinti gyvūnų gerovę rasite čia: https://www.kiausiniukaina.lt/imones    Tačiau „Kinų rožė“ nesiryžta žengti gyvūnų gerovės keliu ir įsipareigoti atsisakyti visą gyvenimą vieliniame narve praleidusių vištų kiaušinių savo gaminiuose. Paskatinkite „Kinų rožę“ priimti gyvūnams palankią poziciją ir paskelbti įsipareigojimą atsisakyti narvuose laikytų vištų kiaušinių savo patiekaluose. Taip pat prašome persvarstyti ar verta lankytis „Kinų rožėje“, kol įmonė neįsipareigojo aukštesniems gyvūnų gerovės standartams. Parodykime, kad žmonėms gyvūnai rūpi. Laikas pokyčiams! Pasirašykite šią peticiją ir paskatinkite „Kinų rožės“ vadovus paskelbti tvirtą planą pagerinti gyvūnų sąlygas. -------- Urge restaurant "Kinų rožė" to go cage-free!Keeping animals in cages is unjustifiable. Egg laying hens have very little space in cages – one animal is kept in an area the size of A4 format paper sheet. Animals spend their whole lives in dark and dirty cages, never see sunlight or feel grass under their feet. Hens suffer from parasites they cannot get rid off. Weaker hens are being attacked by the stronger ones. Hens in cages have no opportunity to escape this cruel fate. Many animals cannot bear such conditions and die before reaching 1.5 years – this is the amount of time “given” for a typical factory farm hen. Footage from Lithuanian egg farms can be seen here:  www.kiausiniukaina.lt "Kinų rožė" is still supporting appaling animal welfare conditions. They are avoiding social responsibility and continue to ignore animal suffering. "Kinų rožė" does not agree to publicly commit to use exclusively cage-free eggs, as many restaurants in Lithuania have already done. Please, urge "Kinų rožė" to take a stance against animal abuse and commit to ditching the worst possible type of eggs. We also ask you to reconsider visiting "Kinų rožė" until they commit to better animal welfare standards. Let’s show that people care about animals. By signing this petition you will help us all to step a bit closer to the future without cages!

Tušti narvai
2,939 supporters
Petitioning Birutė Marozaitė

Įsipareigokite atsisakyti narvuose laikytų vištų kiaušinių savo produkcijoje!

Paukščiai, laikomi narvuose dėl kiaušinių, yra išnaudojami. Vištos visą savo gyvenimą praleidžia ankštuose narvuose, triukšmo, purvo ir smarvės apsuptyje. Narve vienai vištai tenka A4 formato lapo vietos plotas. Gyvūnams atimta visa tai, kas natūralu ir būtina – galimybė laisvai judėti, jie nemato saulės šviesos, nejaučia žemės po kojomis ir negali įkvėpti gryno oro. Prastos sąlygos ir didelis kiaušinių dėjimo tempas vištas nualina, jos dažnai serga, dalis miršta. Trumpai tariant, vištoms tai – pragaras žemėje. Kaip Lietuvos paukštynuose auginamos vištos, galite pamatyti čia: www.kiausiniukaina.lt Dauguma vartotojų nepritaria tokioms gyvūnų laikymo sąlygoms. Reaguodamos į pokyčius, įmonės Lietuvoje ir visoje Europoje, viena po kitos atsisako narvuose laikytų vištų kiaušinių savo produkcijoje. Lietuvoje didžiausi restoranų tinklai (Čili pizza, Charlie pizza, SOYA, Katpėdėlė, Vapiano ir kiti), didieji prekybos tinklai bei daugybė viešbučių jau paskelbė įsipareigojimus atsisakyti narvuose laikomų vištų kiaušinių per pereinamąjį laikotarpį. Visas įmones, paskelbusias planus pagerinti gyvūnų gerovę rasite čia: https://www.kiausiniukaina.lt/imones    Tačiau „Amatininkų užeiga“ nesiryžta žengti gyvūnų gerovės keliu ir įsipareigoti atsisakyti visą gyvenimą vieliniame narve praleidusių vištų kiaušinių savo gaminiuose. Paskatinkite „Amatininkų užeigą“ priimti gyvūnams palankią poziciją ir paskelbti įsipareigojimą atsisakyti narvuose laikytų vištų kiaušinių savo patiekaluose. Taip pat prašome persvarstyti ar verta lankytis „Amatininkų užeigoje“, kol įmonė neįsipareigojo aukštesniems gyvūnų gerovės standartams. Parodykime, kad žmonėms gyvūnai rūpi. Laikas pokyčiams! Pasirašykite šią peticiją ir paskatinkite „Amatininkų užeigos“ vadovus paskelbti tvirtą planą pagerinti gyvūnų sąlygas. -------- Urge restaurant "Amatininkų užeiga" to go cage-free!Keeping animals in cages is unjustifiable. Egg laying hens have very little space in cages – one animal is kept in an area the size of A4 format paper sheet. Animals spend their whole lives in the dark and dirty cages, never seeing sunlight or feeling grass under their feet. Hens are suffering from parasites they cannot get rid off. Weaker hens are being attacked by the stronger ones. Hens in cages have no opportunity to escape this cruel fate. Many animals cannot bear such conditions and die before reaching 1.5 years – this is the amount of time “given” for a typical factory farm hen. Footage from Lithuanian egg farms can be seen here:  www.kiausiniukaina.lt "Amatininkų užeiga" is still supporting appaling animal welfare conditions. They are avoiding social responsibility and continues to ignore animal suffering. "Amatininkų užeiga" does not agree to publicly commit to use exclusively cage-free eggs, as many restaurants in Lithuania have already done. Please, urge "Amatininkų užeiga" to take a stance against animal abuse and commit to ditching the worst possible type of eggs. Also, please consider not visiting "Amatininkų užeiga" as long as they do not commit to better animal welfare standards. Let’s show that people care about animals. By signing this petition you will help us all to step a bit closer to the future without cages!  

Tušti narvai
3,535 supporters
Victory
Petitioning Vida Armalienė

Nustokite remti vištų kankinimą narvuose!

Paukščiai, laikomi narvuose dėl kiaušinių, yra išnaudojami.Vištos visą savo gyvenimą praleidžia ankštuose narvuose, triukšmo, purvo ir smarvės apsuptyje. Narve vienai vištai tenka A4 formato lapo vietos plotas. Gyvūnams atimta visa tai, kas natūralu ir būtina – galimybė laisvai judėti, jie nemato saulės šviesos, nejaučia žemės po kojomis ir negali įkvėpti gryno oro. Prastos sąlygos ir didelis kiaušinių dėjimo tempas vištas nualina, jos dažnai serga, dalis miršta. Trumpai tariant, vištoms tai – pragaras žemėje. Kaip Lietuvos paukštynuose auginamos vištos, galite pamatyti čia: www.kiausiniukaina.lt  Dauguma vartotojų nepritaria tokioms gyvūnų laikymo sąlygoms. Reaguodamos į pokyčius, įmonės Lietuvoje ir visoje Europoje viena po kitos atsisako narvuose laikytų vištų kiaušinių savo produkcijoje. Planus pagerinti vištų gerovę jau yra pakelbę tokie pasaulyje gerai žinomi maisto gamintojai kaip Mondelez, Mars, Danone, Nestle ir kiti. Lietuvoje visi didieji prekybos centrai (Rimi, LIDL, Maxima, Norfa), didieji restoranų tinklai (Čili holdings, Amber food), daugybė viešbučių bei maisto gamintojų jau paskelbė įsipareigojimus atsisakyti narvuose laikomų vištų kiaušinių. Visas įmones, paskelbusias planus pagerinti gyvūnų gerovę rasite čia: https://www.kiausiniukaina.lt/imones    Tačiau „101 kepyklėlė“ nesiryžta žengti gyvūnų gerovės keliu ir atsisakyti visą gyvenimą vieliniame narve praleidusių vištų kiaušinių savo gaminiuose. Paskatinkite „101 kepyklėlę“ priimti gyvūnams palankią poziciją ir paskelbti įsipareigojimą atsisakyti narvuose laikytų vištų kiaušinių savo produkcijoje. Taip pat prašome persvarstyti ar verta lankytis „101 kepyklėlėje“, kol įmonė neįsipareigojo aukštesniems gyvūnų gerovės standartams. Parodykime, kad žmonėms gyvūnai rūpi. Laikas pokyčiams! Pasirašykite šią peticiją ir paskatinkite „101 kepyklėlės“ vadovus paskelbti tvirtą planą pagerinti gyvūnų sąlygas.

Tušti narvai
1 supporter
Petitioning Kevin Johnson

Starbucks: nustokite remti vištų kankinimą narvuose!

Starbucks teigia, kad jiems rūpi visuomeninės ir socialinės problemos. Tačiau Starbucks lieka abejingi milijonams kenčiančių vištų paukštynuose. Starbucks atsisako nustoti remti ūkius, kuriuose vištos laikomos ankštuose, purvinuose narvuose. Laikant vištas narvuose iš jų yra atimama visa tai, kas natūralu ir būtina – galimybė laisvai judėti, gyvūnai nemato saulės šviesos, nejaučia žemės po kojomis ir negali įkvėpti gryno oro. Prastos sąlygos ir didelis kiaušinių dėjimo tempas vištas nualina, jos dažnai serga, dalis miršta. Dokumentinius vaizdus iš Lietuvos dedeklių fermų galite rasti čia: http://kiausiniukaina.lt/ Šimtai įmonių visame pasaulyje įsipareigoja atsisakyti narvuose laikomų vištų kiaušinių. Vienos didžiausių įmonių pasaulyje Kraft-Heinz, Nestle, Lidl, Aldi, General Mills, InterContinental Hotels (jiems priklauso Crowne Plaza ir Holiday Inn tinklai), Aramark, Sodexo, Mondelez, ir Compass Group ir kitos jau oficialiai paskelbė įsipareigojimus pagerinti vištų dedeklių gyvenimo sąlygas. Tačiau tarptautinis kavinių tinklas Starbucks nesiryžta prisijungti prie šio judėjimo siekiant pagerinti gyvūnų gerovę fermose. Starbucks jau yra lyderė pasaulinėje kavinių rinkoje. Dabar atėjo laikas Starbucks tapti lydere bei pavyzdžiu kitiems užtikrinant gyvūnų gerovę.  Pasirašykite šią peticiją ir paraginkite Starbucks, nustoti remti gyvūnų kankinimą narvuose!

Tušti narvai
288,440 supporters
Victory
Petitioning Thierry Lauvray

Atsisakykite narvuose laikytų vištų kiaušinių savo produkcijoje!

Paukščiai, laikomi narvuose dėl kiaušinių, yra išnaudojami. Vištos visą savo gyvenimą praleidžia ankštuose narvuose, triukšmo, purvo ir smarvės apsuptyje. Narve vienai vištai tenka A4 formato lapo vietos plotas. Gyvūnams atimta visa tai, kas natūralu ir būtina – galimybė laisvai judėti, jie nemato saulės šviesos, nejaučia žemės po kojomis ir negali įkvėpti gryno oro. Prastos sąlygos ir didelis kiaušinių dėjimo tempas vištas nualina, jos dažnai serga, dalis miršta. Trumpai tariant, vištoms tai – pragaras žemėje. Kaip Lietuvos paukštynuose auginamos vištos, galite pamatyti čia: www.kiausiniukaina.lt Dauguma vartotojų nepritaria tokioms gyvūnų laikymo sąlygoms. Reaguodamos į pokyčius, įmonės Lietuvoje ir visoje Europoje, viena po kitos atsisako narvuose laikytų vištų kiaušinių savo produkcijoje. Planus pagerinti vištų gerovę jau yra pakelbę tokie pasaulyje gerai žinomi maisto gamintojai kaip Mondelez, Mars, Danone, Nestle ir kiti. Lietuvoje visi didieji prekybos centrai (Rimi, LIDL, Maxima, Norfa), didžiausi restoranų tinklai, daugybė viešbučių bei maisto gamintojų jau paskelbė įsipareigojimus atsisakyti narvuose laikomų vištų kiaušinių. Visas įmones, paskelbusias planus pagerinti gyvūnų gerovę rasite čia: https://www.kiausiniukaina.lt/imones    Tačiau „Thierry kepykla“ nesiryžta žengti gyvūnų gerovės keliu ir atsisakyti visą gyvenimą vieliniame narve praleidusių vištų kiaušinių savo gaminiuose. Paskatinkite „Thierry kepyklą“ priimti gyvūnams palankią poziciją ir paskelbti įsipareigojimą atsisakyti narvuose laikytų vištų kiaušinių savo produkcijoje. Taip pat prašome persvarstyti ar verta lankytis „Thierry kepykloje“, kol įmonė neįsipareigojo aukštesniems gyvūnų gerovės standartams. Parodykime, kad žmonėms gyvūnai rūpi. Laikas pokyčiams! Pasirašykite šią peticiją ir paskatinkite „Thierry kepyklos“ vadovus paskelbti tvirtą planą pagerinti gyvūnų sąlygas.  

Tušti narvai
523 supporters